0:1   3`. Maarit Pallon
1:1  41`. Annika Aust

Lootose Vutid: 1-Riina Rinne(vv), 12-Maris Oja, 18-Karolin Krikunov, 7-Keit Musting, 8-Kristi Johanson, 11-Janeli Patrail, 6-Annika Aust, 10-Margot Ansberg, 19-Reti Patrail ja 9-Laura Unt. Treener Indrek Käo

SK Barca:

Klubi Rahvaliiga naiskond Lootose Vutid alustas täna mängudega naiste Rahvaliiga III alagrupis. Vastaseks oli esmakordselt rahvaliigas mängiv SK Barca Puhjast. Vastased asusid kohtumist juba 3.minutil juhtima, ning kodunaiskond ei suutnud varjamata headele võimalustele omalt poolt väravaga vastata. Teisel poolajal suudeti siiski viigistada, kui värava eest sai hooaja esimese tabamuse kirja kapten Annika Aust.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda ees 14.juunil kui kell 19:30 mängitakse Tamme kunstmurustaadionil Tartu JK Welco Naiskonnaga.