3:0 30`.Virmo Vigel
4:0 55`.Hendrik Tuul

FC Lootos: Mandel (vv), Vigel (k), Hõbemägi, Kiidron, Kintsiraud, Kokkmaa, Külv, Lõhmus, Mäeots, Padar, Pastak, Raud, Roodes, Tobreluts Tuul, Tühis, Veeroja, Vähi. Treenerid Avo Jakovits ja Rauno Puusepp.

Paide LM:

Klubi U12 poiste võistkond alustas meistrivõistlustega pühapäeval kui kodusel Lootosparkil võõrustati Paide LM Järva võistkonda. Skoori avas Bert-Jepe Vähi, kes 11. minutil palli 6 meetrilt rikošetist väravasse lõi. Lootose noored domineerisid kohtimist ja kombineerisid kindlalt, vastaste kaitse aga püsis, peaaegu poolaja lõpuni. 28. ja 30.minutil mängis Virmo Vigel trahvikastis kaitsjad üle ning viis kodumeeskonna poolajaks juhtima 3:0. Teisel poolajal nägid pealtvaatajad veel ühte väravat. Üsna lõpu eel lõi trahvikasti servalt vasakuga värava lati alla neljanda värava Hendrik Tuul.