Jalgpalliklubi Lootos ootab treeningutele poisse ja tüdrukuid vanuses 5-6 aastat.

Klubi treeningud toimuvad :

kevad-sügis perioodil

Kunstmurustaadionil Lootospark

sügis-kevad perioodil

Põlva valla spordisaalides

Treenerite kontaktid

Kaido-Meinhard Kukli –  tel 51 63 949  e-mail: jklootos(at)gmail.com
Vanemtreener (EKR kutsetase 6)
Avo Jakovits –  tel 59 166 005  e-mail: jklootos(at)gmail.com
Treener (EKR kutsetase 5)
Indrek Käo –  tel 52 57 926  e-mail:  jklootos(at)gmail.com
Treener (EKR kutsetase 5)
Ave-Lii Laas – tel 55646986, e-mail: jklootos(at)gmail.com
Abitreener (EKR kutsetase 3)
Kristin Kukli – tel 53487139 e-mail: jklootos(at)gmail.com
Abitreener (EKR kutsetase 3)

Klubi treeningajad :

Poisid/tüdrukud sünd 2014 (U 7) 

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev  kell 18.00-18.45  

Poisid/tüdrukud sünd 2013 ja nooremad (U8)

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev  kell 18.00-18.45

.

Poisid

sünd. 2012/13 (U 9)

Esmaspäev, Teisipäev ja Neljapäev  14.00-15.00 – Lootospark B2

sünd. 2011/12 (U 10)

Esmaspäev, Teisipäev ja Neljapäev  14.00-15.00 – Lootospark B1

sünd. 2010/11 (U 12)

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev ja Neljapäev  15.30-17.00 – Lootospark B2

sünd. 2009/10 (U 13)

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev ja Neljapäev  15.30-17.00 – Lootospark B1 

sünd. 2007 /08 (U 15)

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev   15.30-17.00 – Lootospark A1 

.

Tüdrukud

sünd kuni 2012  (U13)    

Esmaspäev, Kolmapäev   17.00-18.00, Reedel 14:30-15:30  – Lootospark A1

sünd. 2005 ja nooremad (U17)

Esmaspäev, Teisipäev, Kolmapäev   19.30-21.00 – Lootospark A2

.

U19 / meeskond

Esmaspäev, Kolmapäev, Reede 18:00-19:45 – Lootospark B1,B2

.

U19 / naiskond

Esmaspäev, Kolmapäev, Reede 19:00-20:30 – Lootospark 

Staadioni kalender

E T K N R L P
1
2
3
4
5
Trenn 2011 (U8) 12:30
Trenn 2011 (U8) @ Lootospark
dets. 5 @ 12:30
 
Trenn 2009 II 14:00
Trenn 2009 II @ Lootospark
dets. 5 @ 14:00
 
6
Trenn 2009 I 14:00
Trenn 2009 I
dets. 6 @ 14:00
 
Trenn U9 14:00
Trenn U9 @ Lootospark
dets. 6 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 6 @ 15:30
 
Trenn U16 15:30
Trenn U16
dets. 6 @ 15:30
 
Trenn U7 17:30
Trenn U7 @ Põlva Kooli võimla
dets. 6 @ 17:30
 
7
Trenn 2011 (U8) 12:30
Trenn 2011 (U8) @ Lootospark
dets. 7 @ 12:30
 
Trenn 2009 II 14:00
Trenn 2009 II @ Lootospark
dets. 7 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 7 @ 15:30
 
Trenn U16 16:00
Trenn U16 @ Lootospark
dets. 7 @ 16:00
 
8
9
10
Trenn 2011 (U8) 12:30
Trenn 2011 (U8) @ Lootospark
dets. 10 @ 12:30
 
Trenn 2009 I 14:00
Trenn 2009 I
dets. 10 @ 14:00
 
Trenn U9 14:00
Trenn U9 @ Lootospark
dets. 10 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 10 @ 15:30
 
Trenn U16 16:00
Trenn U16 @ Lootospark
dets. 10 @ 16:00
 
11
Trenn 2009 I 14:00
Trenn 2009 I
dets. 11 @ 14:00
 
Trenn U9 14:00
Trenn U9 @ Lootospark
dets. 11 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 11 @ 15:30
 
Trenn U16 15:30
Trenn U16
dets. 11 @ 15:30
 
Trenn U7 17:30
Trenn U7 @ Põlva Kooli võimla
dets. 11 @ 17:30
 
12
Trenn 2011 (U8) 12:30
Trenn 2011 (U8) @ Lootospark
dets. 12 @ 12:30
 
Trenn 2009 II 14:00
Trenn 2009 II @ Lootospark
dets. 12 @ 14:00
 
13
Trenn 2009 I 14:00
Trenn 2009 I
dets. 13 @ 14:00
 
Trenn U9 14:00
Trenn U9 @ Lootospark
dets. 13 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 13 @ 15:30
 
Trenn U16 15:30
Trenn U16
dets. 13 @ 15:30
 
Trenn U7 17:30
Trenn U7 @ Põlva Kooli võimla
dets. 13 @ 17:30
 
14
Trenn 2011 (U8) 12:30
Trenn 2011 (U8) @ Lootospark
dets. 14 @ 12:30
 
Trenn 2009 II 14:00
Trenn 2009 II @ Lootospark
dets. 14 @ 14:00
 
Trenn U12 15:30
Trenn U12 @ Lootospark
dets. 14 @ 15:30
 
Trenn U16 16:00
Trenn U16 @ Lootospark
dets. 14 @ 16:00
 
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31