väravad:
1:0 19`.Laura Unt
2:0 65`.Karolin Krikunov

Lootose Vutid: Annika Aust(k), Riina Rinne(vv), Kristi Johanson, Karolin Krikunov, Merlin Niinemägi, Maris Oja, Liis Tarv, Johanna Treier, Laura Unt, Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

JK Tammeka: Goldin(vv), Marie Rahel Lail (k), Johanna Nurk, Gettrin Saks, Taisi-Kadi Tokman, Indra Raja, Gerilin Jaht, Marilin Letta, Merle Alupere, Eliina Orgla, Hanna Viia, Helin-Liis Sõrra, Diana Vene, Emily Guitor. Treener Wanda Prost.

Rahvaliiga naiskond mängis viienda vooru mängu kodusel Lootospark staadionil. Vastaseks Tartu JK Tammeka valge võistkond, keda hooaja avavoorus õnnestus 3:0 võita. Tänases mängus oli Vuttidel kasutada vaid kaks varumängijat, mis tegi kohtumise üsna keeruliseks. Mäng oli üsna võrdne ja võimalusi skoorimiseks avanes mõlemale naiskonnale. Kohtumise murdehetk oli 18.minutil kui Vuttide väravavaht Riina Rinne tõrjus vastaste 3-1 rünnaku. Sisuliselt järgmisel rünnakul avasid Vutid skoori.  Laura Unt esimesel ja Karolin Krikunov teisel poolajal hoolitsesid selle eest, et väravad löömata ei jääks ja 2:0 võit tõi Vuttidele tabelisse kolm punkti juurde.