Kohtunik:  Martin Altmets  abikohtunikud: Henri Kuusk, Oliver Raudsepp
Pealtvaatajad: 27

0:1 4`. Kärt Hüdsi
0:2 48`. Kärt Hüdsi
0:3 49`. Kärt Hüdsi
43`. Ave-Lii Laas ei realiseerinud penaltit

Hoiatused: 31`.Inga Kaup, 77`.Anastasija Fjodorova (mõlemad Ajax)

Lasnamäe FC Ajax : 12-Marina Karžetskaja(53`.1-Margarita Velikanova), 6-Pavlina Strižebokova, 7-Sarah Brigitta Praun, 8-Kärolin Raudsepp, 9-Anastasija Fjodorova, 10-Keili Kadak(46`.13-Annemai Lutter), 15-Liisi Kalinina(k), 18-Riina Jakobson, 31-Inga Kaup, 77-Elisabeth Linde, 99-Vanessa Vaher
varus: 1-Margarita Velikanova, 13-Annemai Lutter, 29-Mari Teppan
Treener: Oleg Timofejev, Arst Nuriya Ryazapova, võistkonna esindaja Ramil Rjazapov

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 21-Kati-Karoli Silla, 3-Elina Kahar, 9-Karmen Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa(73`.32-Ketlin Pindis), 4-Helene Lumi, 20-Kristin Kukli,  7-Ave-Lii Laas, 8-Ita Lillo(73`.15-Aiki Suits), 14-Isabel Huma(60`.6-Hanna Parv), 10-Kärt Hüdsi,
varus: 6-Hanna Parv, 15-Aiki Suits,  32-Ketlin Pindis.
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

11. voorus sõitis naiskond külla Lasnamäe FC Ajaxile. Et viimasest kolmest voorust naiskonnal punktilisa teenida ei olnud õnnestunud, oli mäng tabeli punase laterna vastu üliolulise tähtsusega. Allegrodel jäi eelmises mängus väljakul käinud koosseisuga võrreldes eemale Anette Laureen Linnuste, kelle koha algkoosseisus täitis  viimati Ajaxi vastu skoorinud Isabel Huma, kes mängueelses intervjuus avaldas loootust, et seekord õnnestub naiskonnal tekkivad võimalused ära realiseerida. Õnnestuski.

Kohtumine algas allegrodele hästi. Avavärava lõi Kärt Hüdsi, kes lükkas võrku Kristin Kukli löödud karistuslöögi. 0:1. Poolaja lõpu eel oli võimalus edunumbreid suurendada. Trahvikastis tegutseti kapten Ave-Lii Laasi vastu kohtuniku arvates liialt jõuliselt ja ta määras penalti. Paraku jäi see lööma läinud kaptenil realiseerimata. Poolajale siirduti Lootose üheväravalises paremuses.

Vastased olid poolajal ühe vahetuse. Kadakut asendas Lutter. Mängu saatus otsustati ära teise poolaja algusega. 48.minutil andis Ita Lillo kaitseliini taha mõõdetud söödu ja Kärt lahendas olukorra külmavereliselt seisuks 0:2. Selle tabamusega tõusis Kärt naiskonna läbi aegade väravalööjate edetabelis kaheksandale kohale (35 väravat), Eneli Kutteri (Vals) (36)  ja Mari Abeli (34) vahele. Minut hiljem oli seis tablool 0:3. Trahvikastis aktiivselt tegutsenud Isabel Huma tugeva pealelöögi suutis veteranväravavaht Karžetskaja tõrjuda, kuid otse Ita Lillo jalale, kes nahkkera võrku toimetas. Et seis ei kasvaks tegi kodunaiskond vahetuse, asendades väravasuul seisnud Karžetskaja Velikanovaga. 60.minutil tegi esimese vahetuse ka Lootos. Isabel Huma asemel sai väljakule Hanna Parv. 73.minutil tegi treener Kukli topeltvahetuse. Katrin Piirimaa ja Ita Lillo välja, Ketlin Pindis, Aiki Suits sisse. Väravaid rohkem ei löödud, vastased teenisid veel ühe kollase kaardi ja allegrod said tabelisse hooaja kolmanda võidu eest juurde kolm punkti.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on 26.juulil Viljandis JK Tulevik/Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond. Tegemist Soccerneti TV mänguga ja ühtlasi ka kuuepunktimänguga, kuna võistkonnad asuvad üksteise järel 5-6. kohal ja vahe ainult kaks punkti.

Naiskonna väravalööjad 2008-2021 (TOP10)