Kohtunik: Carlos Kleimann,   abikohtunikud: Margus Nemvalts, Aleksander Kattel

1:5 58`.  Kätrin Välba
1:6 67`.  Kätrin Välba
1:7 75`.  Melissa Aume

Hoiatus: 72`.Glairika Toomemägi (Lootos/Helios) – 67`.Kätrin Välba (MRJK)

FC Lootos/FC Helios: 16-Hanna Lisette Sellis(vv), 6-Glairika Toomemägi, 7-Katariina Laas, 8-Milana Avdashova, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 19-Mairit Laanesaar(k), 69-Mia-Anette Undrus (võistkond alustas kümne mängijaga)
Treenerid: Ave-Lii Laas ja Kaido Kukli

Viimsi MRJK: Liimets(vv), Aume, Simagina, Saar, Sigijane(k), Aasmaa, Tänna, Pauskar, Välba, Kalvik, Lahe
varus: –
Treener: Inger Fridolin ja Matilde Sigijane

Tüdrukute U17 võistkond jätkas mängudega Eliitliigas. Kuuenda vooru kohtumise oli vastaseks Viimsi MRJK. Esmakordselt hooaja jooksul tuli platsile minna vähemuses. Kui Kati-Karoli Silla ja Elina Kahari eemale jäämine  töökohustuste tõttu oli teada aegsalt, nagu ka vigastusest taastuva Mae Lillo mitteosalemine, siis ülejääänu kuulus müstika valda. Teisipäevaselt noortekoondise kogunemiselt tagasi tulnud Meribel  Toim ja Natali Antonov olid langenud salapärase viiruse küüsi. Spordiväline trauma tabas ka Lisette Musta, mistõttu tuli alustada kohtumist kümne mängijaga. Veerandtunnise mängu järel läks enesetunne kehvemaks ka Natali Antonovil ja võistkond jäi üheksakesi. Seis oli sellel hetkel veel 0:0, ka vastased olid ainult üheteistkümne mängijaga. Poolaja võitsid siiski kapten Natali Sigijane (2) ja Melissa Aune väravatest vastased. Kohe teise poolaja alguses purjetas kõigist mööda Isabel Huma, lüües võistkonna auvärava, seisuks 1:3. Seejärel realiseerisid vastased siiski kahemängijalise ülekaalu, lüües neli vastuseta väravat ja võites kohtumise.

TU17 järgmine mäng viib võistkonna Tallinnasse. 29.juulil kell 17  mängitakse Wismari staadionil JK Legioniga.