4:0 61`.Lisethe Lanno
5:0 63`.Laura Unt

Lootose Vutid: Annika Aust, Riina Rinne(vv), Karolin Krikunov, Lisethe Lanno, Merlin Niinemägi, Laura Noormets, Maris Oja, Liis Tarv, Johanna Treier, Laura Unt, Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

SK Barca: K.Tihhomirov(vv), A.Kõlu, K.Pallon, E.Raide, A.Külter, T.Tiimann, K.Arrak, Päkko, L.Pallon, E.Täär, M.Pallon, S.Raide, J.Kärmas(k) Treener: Andres Bõkarev.

Rahvaliiga naiskond mängis kuuenda vooru mängu taas Lootospark staadionil. Vastaseks olid seekord Puhja SK Barca võistkonna naised. Sellel hooajal võistkonnad omavahel kohtunud ei olnud.

Avapoolajal nägid Lootosparki kogunenud fännid vaid ühte väravat. Johanna Treieri värav 19.minutil viis Vutid poolajale 1:0 eduseisus. Teise poolaja alguses suurendas Johanna edunumbrid 2:0 peale, realiseerides Karoli Villako hea söödu. 55.minutil oli täpne naiskonna kapten Annika Aust, kes lõi 20 meetrilt võrku väravavaht Riina Rinne poolt teele saadetud väravalöögi. Kaks viimast väravat tulid kauglöökidest. 61.minutil oli edukas Lisethe Lanno ja paar minutit hiljem saatis kauni kaarpalli vastase võrku Laura Unt. Liigatabelis jätkavad Vutid liidrina. Mängida on jäänud veel neli kohtumist, neist kaks kodus (Helios, Welco) ja samapalju võõrsil (Barca, Jõgeva).