FC Lootos: Kristofer Mandel(vv), Tim-Samuel Hõbemägi, Ronald Kiidron, Karl Kintsiraud, Kris Marten Külv, Martin Mäeots, Adelhein Kikas, Virmo Vigel(k), Virgo Vigel, Kristo Sirol, Joonas Martin  Simpura, Valdur Veeroja.
treenerid: Avo Jakovits, Indrek Käo

JK Narva Trans: Semjonov, Alekseev, Torchakov, Borštš, Tšikaljov, Chikalev, Shevtsov, Kiselev, Fomitšev, M.Makar, S.Makar, Surkov, Kostsov, Jelufimov, Kolossov, Danieljan
treener: Alexey Yagudin

Klubi U13 noortevõistkond mängis laupäeval Lootospargis hooaja viimase kodumängu. Riigis kehtivad piirangud on võistkonna seadnud väga raskesse seisu ja koosseisu kokkusaamine on iga järgneva mänguga üha keerulisem. Vastaseks oli Narva Trans, kellele võõrsil tuli napilt 3:1 alla vanduda.

Tänaseski mängus tuli poistel hakkama saada 5 põhimängijata. Poolajavileks asusid vastased kahe väravaga kohtumist juhtima. Esimene värav tuli karistuslöögist, teine nurgalöögijärgsest olukorrast.

Teisel poolajal poiste mäng paranes ja kuus minutit enne kohtumise lõppu vähendas kapten Virmo Vigel penaltist vahe minimaalseks. Enamaks aga täna jõudu ei jätkunud ja Transi poisid viisid maksimumpunktid piirilinna.

Hooaja viimane mäng peaks esialgse kava kohaselt toimuma 13.novembril Tartus, sealse FC Helios Punase võistkonna vastu.