Kohtunik: Ahti Lepp, abikohtunikud: Hanna Parv ja Ketlin Pindis

Hoiatused: 15`. 45+1`.Glairika Toomemägi, 64`.Mia Anette Undrus (kõik Lootos/Helios) – 50`.Alexandra Hints, 70`.Pilleriin Pohlak, 73`.Kaili Lilles (kõik Kuressaare)
Eemaldamine: 45+1`.Glairika Toomemägi (Lootos/Helios)

FC Lootos/Helios: 1-Meribel Toim(vv), 3-Elina Kahar, 6-Glairika Toomemägi, 9-Lisette Must, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 19-Mairit Laanesaar(k), 69-Mia-Anette Undrus, 16-Hanna-Lisette Sellis, 7-Katariina Laas
Treener: Indrek Käo

FC Kuressaare: Viktoria Vihman, Liisi Koppel, Kaili Lilles, Kristina Rand, Liisu Koppel, Anna Hamburg, Marleen Suurna, Lisanna Valdmets, Alexandra Hints, Hanna Paju, Pilleriin Pohlak(k),
Treener: Reivo Vinter

Ühendvõistkonna tüdrukud võõrustasid täna Võrus, Barrus Arenal FC Kuressaare eakaaslasi. Teist mängu vähemuses mänginud võistkond jäi peale avapoolajal viimasel minutil Glairika Toomemägi eemaldamist üheksakesi. Sellest hoolimata suudeti kolm punkti koju jätta. Katariina Laas ja Mariliis Must viisid teise poolaja alguses, lühikese ajavahemiku jooksul, võiskonna 2:0 juhtima. Kümme minutit enne lõppu lõid vastased ühe värava tagasi, aga Lootos/Helios seisis kindlalt lõpuni ja võttis magusa 2:1 võidu. Kohtunik Ahti Lepp oli sunnitud mängu jooksul kuus korda välja võtma kollase kaarti, mis näitab, et mõlemad võistkonnad mängisid kirega ja ennast tagasi hoidmata.

Tüdrukute U17 Eliitliiga lõpuni on jäänud veel kolm mängu. Kas need õnnestub ka lõpuni mängida, selgub riigis valitseva viiruse olukorrast. Pühapäeval seisab ees pikk reis Saaremaale, et mängida Kuressaarega edasilükatud kohtumine.