6.november kell 13:00, Lootospark

RL.Lootose Vutid – FC ERR/Levadia

0 : 1 (0:1)

Kohtunik: Margus Nemvalts

väravad:
0:1 27`.Marlen Kori

Vutid:  1-Riina Rinne (vv), 12-Maris Oja, 7-Keit Musting, 10-Karoli Villako, 9-Laura Unt, 53-Kärt Kaseorg, 6-Annika Aust(k), 13-Merlin Niinemägi, 11-Janeli Laasik, 26-Liis Tarv, 14-Lisethe Lanno,

ERR:

Naiste Rahvaliiga mängud on jõudnud poolfinaalideni ja kolmandat korda ajaloos oli nelja parema seas esindatud Lootose esindus. Vastaseks seekord nimekas FC ERR, kes turniiri finaalis mänginud kolmel korral (2016, 2017 ja 2018) ja nelja parema sekka jõudnud lausa viiel korral. Lootose ainus tiitel pärines aastast 2012 kui finaalturniiril edestati tänaseks jalgpallikaardilt kadunud Fauna Female. Toonasest koosseisust olid aga jätkuvalt rivis klubi rahvaliigade rekordinternatsionaalid Keit Musting ja Laura Unt.

Lõppeval hooajal oma alagrupid võitnud Lootose Vutid ja ERR olid varem kohtunud ühe korra. 2019 aastal mängiti 3-4. kohale ja 1:0 võiduga napsasid pronksmedalid endale tallinnlannad. Kahe aasta tagusest ajast on Vuttide koosseisus jätkuvalt rivis 6 mängijat, vastastel 7 mängijat. ERR on omamoodi Lootose farm. Vuttidest liikusid neile pallima Grete Kolbakov ja Astrid Erik. Juba varasemast ajast on ERR-i ridades mängimas eksallegrod Deivi Koppel ja Perttu Narvik.

Veerandfinaalides alistasid Vutid eelmise aasta finalisti ja I alagrupi võitja Vändra JK Vapruse,  ERR oli üle I alagrupi 2. koha saanud Tallinna TJK Legionist.

Mängu võitjat ootab A Le Coq Arenal 13.novembril toimuvas finaalis viimase kahe aasta võitja Viimsi MRJK naised.

Lisa kommentaar