0:1 58`.Stiv Starovoitov

Hoiatused:  20`.Ruudi Tobreluts, 60`.Kaspar Tühis (mõlemad Lootos) – 34`.Kristjan Kruus (FA Kalev)

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel(vv), 4-Adelhein Kikas, 6-Joonas Martin Simpura, 7-Virgo Vigel, 8-martin Mäeots, 9-Ronald kiidron, 10-Kristo Sirol, 14-Ruudi Tobreluts, 15-Kaspar tühis, 16-Tim-Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 23-Kevin Vint, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Martin Külv, 29-Marten Raud, 30-Evert Roodes, 35-Virgo Vigel(k).
Treenerid: Avo Jakovits ja Indrek Käo.

FA Tartu Kalev: 1-Erik Eidermann(vv), 2-Kristofer Kööp, 7-Ekke Karl Kuusik(k), 9-Stiv Starovoitov, 10-Henri Türkson, 11-Roven Juhanson, 22-Marcus Pariots, 23-Aleksander Seisler, 24-Kristjan Kruus, 25-Norman Sepp, 26-Ingmar Sepp, 37-Timo Tomberg, 55-Rikko Sallo
Treener: Kalmer Kaasik

U13 võistkonna noored alustasid mängudega EJL noortemeistrivõsitlustel. Avakohtumiseks olid saabunud Lootosparki Tartu FA Kalevi poisid. Nimekad vastased alustasid bravuurikalt ja võitsid avapoolaja 1:0. 8.minutil eksis kodumeeskonna kaitseliin palli koristamisel ja olgugi, et kalevlaste ründaja Juhansoni poolt peale löödud pallile sai väravavaht Kristofer Mandel näpud vahele, lendas nahkkera posti põrkest võrku.

Teisel poolajal lõid külalised veel neli väravat, neist ühe penaltist,  ja lahkusid Lootospargist kolme punktiga.

Lootose noorte järgmiseks vastaseks on JK Tammeka Sinine võistkond, kellega mängitakse 5.juunil Sepa jalgpallikeskuses.