FC Lootos/Võru FC Helios: 1-Meribel Toim, 2-Mae Lillo, 3-Elina Kahar(k) , 6-Glairika Toomemägi, 9-Lisette Must, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must(86`.69-Mia-Anette Undrus), 16-Hanna Lisette Sellis, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov, 19-Mairit Laanesaar
varus: 7-Katarina Laas, 69-Mia-Anette Undrus
Treenerid: Kaido Kukli, Ave-Lii Laas

Tartu JK Tammeka : Hanna Pihu, Rahel Paarop, Katriin Rodi, Kätriin Järv, Kirkeliis Lillemets, Carola Erik, Kertu Mugu, Lisandra Aija, Annegret Kala, Marie Kiivit, Aleksandra Orlova
varus: Lisette Teder, Grete Vestel, Maribel Kalmus, Mia Erikson, Kädi-Lii Laine, Lisette Laanemäe,  Rebekka Rekker
Treenerid: Sirje Roops, Maria Sootak

Tüdrukute U17 Eliitliiga esimene mängudevoor mängiti 27.mail. Eliitliigas osales kokku kaksteist võistkonda, neist kuus on naiste Meistriliiga esinduste järelkasvuvõistkonnad. Lootos on algavaks hooajaks ühendanud jõud Võru FC Helios võistkonnaga, kellega mängitakse nime all Põlva FC Lootos/Võru FC Helios. Tähtajaks registreeris võistkonna peatreener Kaido-Meinhard Kukli 15 mängijat. Neist setse koduklubist ja 8 Heliosest.

Tänane kohtumine algas koduvõistkonnale šokiga. Veerandtunniga avastati ennast 0:4 kaotusseisust. Seejärel avas Mae Lillo skooori, kui lõi posti kaudu väravasse Luiisa Marleen Lepa söödu. Kümme minutit hiljem oli seis 2:4. Taas autoriks Lillo ja sööduandjaks Lepp. 38.minutil mängis ennast paremalt läbi Isabel Huma ja lõi terava nurga alt peale, väravavaht suutis palli tõrjuda, aga õigel ajal oli jaol Lisette Must, kes nahkkera võrku lükkas.

teisel poolajal tegid vastased mitu vahetust ja mängupilt võrdsustus. Koduvõistkond suutis neli korda proovida latte-poste, kuid seis ei muutunud ja Tammeka lahkus Lootospargist kolme punktiga.

Järgmine kohtumine ootab tüdrukuid juba juunis.