Hoiatused: 54`.Oliver Jõgeva, 70`.Jürgen Juks (mõlemad Lootos)

JK Tammeka III: Kevin Marcus Serojev, Kaivo Sang(k), Jan Mihkel Leetsaar(64`.Künter Karus), Ken-Krister Uuspalu(77`.Markus Mikk), Priit Vallap, Ott Kangur(58`.Andres Randmäe), Gregor Pruual(77`.Hardi Häelme), Karlo Kors, Thomas Tennisson, Karl-Johannes Kõiv(77`.Simon Aabrams), Arlet Raha
varus: Markus Mikk, Simon Aabrams, Andres Randmäe, Künter Karus, Hardi Häelme
treener: Andre Ojala

FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus (58`.18-Holger Jänes), 28-Remi Oper, 77-Tauri Kolk, 26-Jürgen Juks, 13-Tambet Toim(83`.12-Maik Kolats), 11-Kevin Keret Ojaste(58`.19-Krister Põkk), 10-Erik Listmann, 9-Oliver Jõgeva(70`.21-Elon Holger Vaab), 8-Andre Kukk, 7-Priit Rahuelu
varus: 12-Maik Kolats, 18-Holger Jänes, 19-Krister Põkk, 21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist
treener: Avo Jakovits

Meeskond mängis teise vooru kohtumise Tartus, kohtudes Sepa jalgpallikeskuses JK Tammeka III võistkonnaga. Mängust pidid eemale jääma isiklikel põhjustel Martin Adusoo ja Valeri Dobrovolski. Eelmisest hooajast üle tulnud 2 mängulise keelu viimase mängu pidi vahele jätma Stefan Ander Ploom. Jätkuvalt on mängukeelu all Rene Oper. Vigastusest taastub Taavi Tobreluts.

Kohe mängu algushetkedel avanes Lootosel mitu head võimalust juhtima asumiseks, aga lihtsatest kohtadest palli sisse ei saadud. Seejärel rakendus vana jalgpallitõde “kui ei löö ise, siis lüüakse sulle”. Veerandtunnise mängu järel kukkus kokku peaaegu kogu Lootose vasak tiib ja vastaste ääreründajal Tennissonil lubati otsajoont mööda väravani purjetada, kust pall ka terava nurga alt võrku suruti. Kohe minut hiljem avas väravavaht Villako pika väljalöögiga tee väravale Priit Rahuelule, kuid Priidu esimene puude läks pikaks ja olukord koos sellea luhtus. 24.minutil teenis Lootos karistuslöögi 30 meetrilt, kuid Erik Listmanni löök läks üle värava. Minut hiljem Lootose nurgalöök, mille Listmann oskuslikult penaltipunktile keerutas, kuid Rahuelu pealelöök lendab üle värava. Minut hiljem mängib Tammaka parem äär taas üle Lootose vasaku ääre ja seis on 2:0. Minut hiljem hea võimalus Tambet Toimilt, kes paremalt hästi läbi murrab, kuid tsenderdus otsajoonelt maandub küljevõrgus. 33.minutil Lootosel pallikaotus keskväljal ja Tammeka kiiirrünnak lõpetab poolaja 3:0.

Kohe teise poolaja alguses lööb Tammeka lühikese vahega kaks väravat ja sellega on mäng tehtud. 54.minutil teenib vea eest kollase kaardi Oliver Jõgeva. Edasi hakkavad võistkonnad tegema vahetusi. Lootosel Mõttus ja Ojaste välja, Holger Jänes ja debüütmängu tegev Krister Põkk nende asemele. Tammekal Kangur välja Randmäe sisse. 64. Tammekal Leetsaar välja Karus sisse, 70 minutil kollane kaart Lootose kaptenile Jürgen Juksile. Ühtlasi ka vahetus: Jõgeva välja Vaab sisse. 77.minutil Tammekalt kolmikvahetus Uuspalu, Kõiv ja Pruual välja, Mikk, Aabrams ja Häelme sisse. Mängu viimase vahetuse teeb Lootos, 83.minutil asendab Toimi Kolats.

Peale kahte vooru jagab meeskond 4-8 kohta. Järgmiseks vastaseks on Tartu JK Welco, keda võõrustatakse Lootospargis 5.juunil.