2. ja 3. juulil mängiti Lyonis naiste maailmameistrivõistluse poolfinaalid.

Teisipäevases mängus kohtusid kolmekordne maailmameister USA ja eelmiste võistluste pronksiomanik Inglismaa. Kohtumise väravad löödi avapoolajal. Kirsten Press viis ameeriklannad juhtima, kuid Ellen White viigistas 19.minutil. 31.minutil õnnestus ameeriklastel hea kombinatsioon, mille tulemusena lõi  Alex Morgan seisuks 2:1. Teisel poolajal inglased viigistasid, kuid kohtunik nägi olukorras suluseisu. 84.minutil avanes inglastel viimane võimalus viigistamiseks, kui White vastu tehti trahvikastis viga. Kapten Stephanie Houghtoni penalti tõrjus ameeriklaste väravavaht Alyssa Naeher, aidates USA juba neljandat korda turniiri finaali. Inglannad lõpetasid kohtumise kümnekesi, kuna 86 minutil teenis teise kollase kaardi Millie Bright.

Kolmapäevases mängus olid vastamisi Holland ja Rootsi. Hollandlannad olid veerandfinaalis alistanud 2:0 Itaalia ja rootslannad lükanud suurest mängust eksmaailmameister Saksamaa. Kohtumise normaalajal väravaid ei löödud. Lisaaja esimesel poolajal õnnestus hollandlannadel lõpuks Rootsi väravalukk murda.  Uueks hooajaks Manchester Unitediga liituva Jackie Groeneni löögi vastu oli rootslannade väravavaht  Hedvig Lindahl võimetu.

Seega kohtuvad pühapäeval kell 18, Lyonis toimuvas  finaalis maailmameister USA ja valitsev Euroopa meister Holland.