Pühapäeval, 7.juulil,  selgus  VIII naiste maailmameister jalgpallis.

Kell 18 alganud finaalis olid vastamisi kolmakordne maailmameister USA ja valitsev Euroopa meister, esimest korda MM finaalis mänginud Holland. Avapoolaeg möödus väravateta ja hollandlannad suutsid kolmekrodseid maailmameistreid kenasti kontrollida, kuni 61.minutil sekkus moodsa jalgpalli “timukas” VAR, mille spetsialistid arvasid, et hollandi kaitsja mängis trahvikastis veavääriliselt. Taevast sülle sadanud kingituse võttis USA tänuga vastu, asudes turniiri suurimaks väravakütiks tõusnud Megan Rapinoe penaltist 1:0 juhtima. Kaheksa minutit hiljem suurendas Rose Lavelle ameeriklannade eduseisu 2:0 peale ja selle tulemusega kohtumine ka lõppes. USA tuli neljandat korda maailmameistriks ja 30.augustil Tallinna, Eestiga mängima tulev Holland, väärt kogemuse ja hõbemedalite võrra rikkamaks.

USA – Holland 2:0 (0:0)
61. pen. Megan Rapinoe, 69. Rose Lavelle

Eilsest , Inglismaa ja Rootsi vahel mängitud, pronsimatšist väljusid võitjatena rootslannad.

Inglismaa – Rootsi 1:2 (0:0)