JK Vaprus: 1-Schütte, 3-Viidebaum(67`.11-Virula), 7-Leheroo(30`.17-Bessmertnõi), 14-Usta(k), 16-Pert, 20-Mirjam, 21-Kholod, 22-Bannikova, 25-Gromov, 34-Õismets, 75-Rutkovskaja(77`.89-Vespere)
varus: 11-Virula, 17-Bessmertnõi, 19-Ratas, 26-Dervojed, 27-Kurman, 89-Vespere, 99-Järve
treener: Anastasija-Grazyna Shcherbachenia

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 14-Isabel Huma, 3-Elina Kahar, 9-Karmen Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa (81`.32-Ketlin Pindis), 2-Kärt Kaseorg(81`.23-Kaisa Liina Keps), 20-Kristin Kukli, 8-Ita Lillo, 6-Hanna Parv (81`.19-Mairit Laanesaar), 7-Ave-Lii Laas(k), 10-Kärt Hüdsi,
varus: 19-Mairit Laanesaar, 23-Kaisa Liina Keps, 32-Ketlin Pindis
treener: Kaido Kukli

Naiskond avas täna suvepealinnas “kollaste tiimide meistrivõistluste” hooaja. Kell 19:30 algavas mängus oli vastaseks Pärnu Vaprus. Kodunaiskond asus kohtumist 2:0 juhtima. Esmalt lubati Laura Ustal nurgalöögist vabalt peale lüüa, teise värava puhul sai Kristina Bannikova trahvikastist vabalt löögile ja ei eksinud. Põõlaja lõpu eel vähendas kapten Ave-Lii Laas kaotusseisu ühe väravaliseks, üllatades kauglöögiga pärnakate väravavahti.

Teist poolaega mängiti üsna võrdselt kuni 56.minutini. Siis pääses vasakult äärelt läbi Ragne Gromov, kes vedas palli trahvikasti ja lõi sealt nahkkera vasaku jalaga tagumise posti kõrvale . Allegrod ei olnud püssi põõsasse visanud ja üritasid tõsiselt . 75.minutil  andis Kristin Kukli keskväljalt läbisöödu liini taha jooksnud Kärt Hüdsile, kes lõi seisuks 3:2. 81.minutil tegi treener Kaido Kukli kolm vahetust korraga. Hanna Parve, Katrin Piiirimaa ja Kärt Kaseoru asemel tulid väljakule Mairit Laanesaar, Ketlin Pindis ja Kaisa Liina Keps. Väravaid rohkem ei löödud ja pärnakad said tabelisse esimesed kolm võidupunkti.

Allegrode järgmine mäng on 7.mail kui Lootospargis võetakse vastu Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ühendnaiskond.

Enne mängu….

Kaido Kukli: “Sooviks ikka kodunaiskonna elu raskeks teha, loodan, et oleme selleks suutelised. Vähemalt mõne värava võiks lüüa ja mõne punktiga koju sõita”.

Hanna Parv: “Tuline lahing Pärnus. Mõlemad soovivad saada punktilisa, võidab see, kes paremini mängus sees. Meie proovime oma mängu käima saada ja vastastele natukene peavalu tekitada”.