Jalgpalliklubi Lootos ja NIKE toodete ametlik esindaja Baltimaades, AS Jalajälg pikendasid koostöölepingut järgnevaks kaheks aastaks.

Tegevjuht Indrek Käo: “Klubi mängib NIKE varustuses alates aastast 2010 ja meie senine koostöö AS Jalajälg inimestega on olnud ääretult meeldiv. Varustuspartnerina on NIKE olnud alati väga usaldusväärne ja nende professionaalne suhtumine on olnud meile väga suureks abiks. Teamsport kaubamärk kannab omas sektoris väga kõrget kvaliteeti ja oleme rõõmsad, et Jalajälg on otsustanud meievahelist koostöölepingut pikendades suurendada ka selle väärtust. Eriliselt teeb rõõmu, et Jalajälg väärtustab kõrgelt naiste jalgpalli ja selle arendamist, mis Lootose jaoks on alati olnud väga erilisel kohal”.

“AS Jalajälg eesmärgiks on alati olnud toetada sporti ja selle arengut Eestis. Hea meel on teha koostööd klubiga, kes on enda missiooniks võtnud kogukonna arengu ning tervislike eluviiside edendamise ning samuti hindame väga klubi panust naiste jalgpalli arengusse. Soovime klubile edukat uut hooaega!”

1971. aastal asutatud Nike on maailma juhtiv sporditarvete, jooksujalatsite ning spordi- ja vabaaja-riiete tootja. Jalajälg AS on Nike ametlik esindaja Baltimaades alates 1997, kes tegeleb firma toodete hulgimüügiga ning kellele kuulub ka Nike esinduskaupluste kett.

Teamsport.ee on AS Jalajälg poolt hallatav veebipood/platvorm suunatuna Nike klubide ja sportlaste teenindamiseks ja ka kõigile teistele, kes soovivad Nike tooteid veebi kaudu osta.

Lisa kommentaar