28.aprill kell 18, Lootospark UEFA U17 koondiste arenguturniir

KASAHSTAN – EESTI

2 : 2  (0:1) penaltid (7:8)

Kohtunik: Kristjan Kattus, abikohtunikud: Eerik Ääremaa, Silver Suup , neljas kohtunik Richard Toom

Hoiatused:  41. Dimash Serikuly, 59. Tamerlan Agimanov – 58. Joonas Sakkis

Kasahstan: 1-Abilikhaiyr Aliakbar, 2-Yelzhan Moldakhmet, 3-Rustam Zhankhayev, 4-Daniyar Yerlan, 6-Alikhan Israilov(k), 8-Iliyas Abil, 10-Akhmetali Kaltanov (68. 5-Khamza Mukhametali), 11-Arup Sautov (86. 9-Viktor Lakeyev), 19-Tamerlan Agimanov, 20-Dimash Serikuly (46. 7-Adilet Myngbay), 21-Timur Kurbanov (86. 15-Alan Adakhayev).
Varus: 12-Alikhan Zhanay, 5-Khamza Mukhametali, 7-Adilet Myngbay, 9-Viktor Lakeyev, 14-Adilet Omey, 15-Alan Adakhayev, 16-Daniyar Nadir, 17-Yerlan Tutkabayev, 18-Beibars Abdilkhay.
Peatreener: Alexandr Kuznetsov, abitreener: Dmitri Yurkov, vv treener: Azat Kurmanov, arst-Nurlan Bittugurov,

Eesti: 12-Joonas Sakkis, 6-Sander Metsa (71. 19-Aleksei Tšernjakov), 8-Martin Tomberg(k), 11-Gregor Rõivassepp (63. 7-Evert Talviste; 88. 2-Matvei Jekimov), 13-Rico Puusaag, 14-Enriko Kajari, 15-Hannes Planken (63. 23-Maksim Laskov), 16-Fred Erik Sarna (46. 5-Aron Kirt), 18-Sigvard Suppi, 20-Gregor Kruusla (46. 10-Maksim Kalimullin), 21-Ott Oskar Valdaru (71. 17-Mihhail Jumankin).
Varus: 1-Silver Rebane, 22-Kristo Peramets, 2-Matvei Jekimov, 5-Aron Kirt, 7-Evert Talviste, 10-Maksim Kalimullin, 17-Mihhail Jumankin, 19-Aleksei Tšernjakov, 23-Maksim Laskov.
Peatreener: Ats Sillaste, abitreener : Marko Lelov, vv treener: Karli Kütt, füsioterapeut:  Sten Ütsmüts,

UEFA U17 arenguturniiri neljandas mängus kohtusid Lootospargis Kasahstani ja Eesti noortekoondised. Mõlemad esindused olid turniiri avakohtumises võidukad. Eesti võitis tulemusega 7:2 Fääri saared ja Kasahstan oli 6:0 üle Uus-Kaledooniast. Eesti koondise algkoosseisus on võrreldes avamänguga seitse muudatust. Väravas alustab Joonas Sakkis, kaptenipaela kannab Martin Tomberg. Tagasi koduklubidesse lubati Kaarel Leppsalu, Oscar Pihela ja Imre Kartau.
Eesti asus kohtumist 12.minutil Hannes Plankeni väravast juhtima. Värava söödu andis Ott Oskar Valdaru. Teisel poolajal suurendas vahetusest sekkunud Maksim Kalimullin 53.minutil Eesti edunumbreid 2:0 peale. 58`.minutil teenisid kasahhid penalti. Arup Sautovi esimese löögi eestlaste väravat kaitsnud Joonas Sakkis tõrjus, aga tagasipõrganud palli lõi Sarupov sisse. Kümme minutit enne kohtumise lõppu põrkasid õhuvõituses õnnetult peadega kokku kasahh ja eestlaste poolelt Evert Talviste, kes kohtumist jätkata ei suutnud ja vahetati välja. Intsidendi tõttu lisati mängule 9 minutit ja kohtumise teisel üleminutil kasahhid Alan Adakhayevi väravast viigistasid.

Järgnenud penaltiseeria võitis esimesena löömist alustanud Eesti 8:7.