Klubi naiskond lõpetas spordiaasta laupäeval, 30.detsembril, kui Tallinnas “Kalevi” spordihallis osaleti traditsioonilisel Aastalõputurniiril. Meistriliiga naiskondadele mõeldud turniiril osalesid 6, lõppenud hooaja meistrivõistlustel osalenud klubi, kes omavahel läbi mängisid. Allegrode avamängu vastaseks oli valitsev meister Pärnu JK ning hoolimata varasest stardist mängiti igati korralik kohtumine, mis lõppes siiski vastaste võiduga. Lootose värava lõi kapten Kirta Talgre. Teises kohtumises demonstreeris hilisem turniirivõitja FC Flora oma üleolekut ja andis järgmist hooaega silmas pidades korraliku tormihoiatuse. Järgnes kohtumine Tallinna Kaleviga, ning nagu sellel hooajal mitmel korral, lõppes see 2:2 viigiga. Allegrode väravad lõi uuest hooajast Aland Unitedis mängima hakkav Signy Aarna. Turniiri eelviimane kohtumine Tallinna Levadia vastu päris ei õnnestunud ning puudu jäi olukordade lõpetamisest. Tallinnlannadele siit teenimatu 3:1 võit. Allegrode 1:1 viigi värava lõi Kristin Kukli. Viimases mängus oli vastaseks vana tuttav SK 10 Premium. Ameerikamaal jalgpalli mängiv eks allegro Liis Emajõe viis allegrod 2:0 juhtima. Kristin Kukli lisas veel ühe värava ning kuigi vastaste poolelt Uueda kaks väravat vastu lõi, võitsid allegrod mängu 3:2 ning lõpetasid sellega ka oma oma eduka spordiaasta.

Naiskonna treener Kaido Kukli naaseb pealinnast positiivsete emotsioonidega ja kiitis naiskonna ühtset võitlusvaimu. “Aastalõputurniir on selline formaat, et kunagi ei või kindel olla kuidas läheb. Hea meel, et siiski saime osaleda ning kuigi ootused ei olnud kõrged, suutsid mängijad ennast kokku võtta ja lisaks väravate löömisele ka punkte korjata. Tubli abijõud olid leegionärid Signy ja Liis, keda oli hea meel jälle mängimas näha. Tänud neile ja head vana aasta lõppu kõigile”

Naiskonna mängude ajakava

09:40 FC Lootos – Pärnu JK  1:3 (Kirta Talgre)

10:20 FC Flora – FC Lootos  5:0

11:00 FC Lootos – JK Tallinna Kalev  2:2 (Signy Aarna 2)

12:00 FC Lootos – FC Levadia 1:3 (Kristin Kukli)

13:00 SK10 Premium – FC Lootos  2:3 (Liis Emajõe 2, Kristin Kukli)

Naiskond_41.

Naiskond mängis koosseisus: (pildil tagareas) Katariina Kinnunen, Johanna Luik, Kirta Talgre (k), Karina Piirimaa, Liis Emajõe, Signy Aarna, Keidi Käis, Sandra London, (ees) Kristin Kukli, Merili Tamm, Katrin Piirimaa, Getter Lepp, Keitlyn Metsmaa, Riina Rinne. Treener Kaido Kukli.

Lõppjärjestus

  1. Tallinna FC Flora  15p.
  2. Pärnu JK   12p.
  3. JK Tallinna Kalev  5p.
  4. FC Lootos  4p.
  5. SK 10 Premium 4p.
  6. Tallinna FC Levadia  3p.

Turniiri parim mängija: Anastassija Morkovkina (Pärnu JK)

Suurim väravakütt:

Mänge saab vaadata EJL erilehel ja kommenteerivad teiste seas Joel Indermitte (treener ja treenerite koolitaja), Janno Kivisild (A-koondise abitreener), Jan Harend (treener ja treenerite koolitaja), Veiko Soo (Premium liiga arendusjuht), Aivar Pohlak (jalgpalliliidu president), Eva Nõmme (mängija), Marek Lemsalu (endine koondislane) ja Tarmo Lehiste (jalgpallimänedžer).

Lisa kommentaar