Nagu juba traditsiooniks saanud, lõpetas U15 tüdrukute võistkond järjekordse turniiri teise kohaga. Täna Tallinnas toimunud EJL Aastalõputurniiri finaalis tuli tunnistada Nõmme Kalju 3:2 paremust.

Alagrupis alistati 4:1 (Hüdsi 3, Veberson) Lasnamäe Ajax. Ülejäänud kahes kohtumises viigistati 0:0 Tabasalu ja 1:1 (Hüdsi) Tallinna Floraga. Alagrupi võiduks sellest piisas.

Finaalmängus Nõmme Kaljuga asusid vastased nurgalöögijärgses olukorras 1:0 juhtima. Kaitse apsakast saadud kingitusest suurendasid nõmmekad poole mängu peal edunumbreid 2:0 peale.  Seejärel tegi äsja vahetusest mängu saanud Mae Lillo pika soolo üle väljaku , lüües ühe värava tagasi. Allegrod jahtisid viiginumbreid, kuid leidsid endid kaks minutit enne kohtumise lõppu hoopis 1:3 kaotusseisust. Minut hiljem vähendas Kärt Hüdsi kaotusnumbrid minimaalseks ning kümmekond sekundit enne lõppu oli õhus viik. Paraku tuli seekord tunnistada Nõmme Kalju paremust.

Turniiri parimaks mängijaks valiti Jaanika Volkov (Nõmme Kalju FC), parim väravavaht oli Anna Voltškova FC Levadiast. Parim väravakütt oli viie tabamusega Kärt Hüdsi Põlva Lootosest.