Tere, head jalgpallisõbrad!

Aasta jälle möödas. Lootose jaoks oli möödunud aasta üsna sündmusterohke, palju põnevat jalgpalli, mängurõõmu ja vahest tuli leppida kaotusepisaratega. Naised jäid Meistriliigasse, klubi uus buss, Lootospark staadionil uus aed ja palju veel. Kõik see tähendab aga üht, oleme olnud tublid ja sihikindlad eesmärkide saavutamisel ja usume sellesse mida teeme. Aasta 2018 saab tulla ainult veelgi suurepärasem, sest oleme juba täna paremad kui eile ja teeme selleks kõik, et olla homme paremad kui täna.
Selle aasta klubi eesmärkideks on olla lähemal mängijatele ja lastevanematele, olla avatum, pakkuda mängijatele paremaid treeningtingimusi ning tõsta treeningute kvaliteeti. Selleks otsime mugavat nutiajastule omast keskkonda kus suhelda ja kiiremini ning vahetumalt infot jagada, Põlva vald on võtnud 2018. aasta eelarvesse Lootospargi kunstmuru vaiba vahetuse, muudame treeningmetoodikat.
Alanud aastal hoiame lippu kõrgel ka oma turniiridel, eriti Lootosspringil. Lootosspringile on oodata 100 võistkonda, ajendatuna Eesti 100 juubeliaastast. See saab olema suur sündmus, kuhu on kõik kutsutud kaasa elama ja aitama.
Kui nüüd vaadata laia maailma, siis suvel on tulemas ka jalgpalli MM, mis ei jäta külmaks ühtegi jalgpallisõpra. Sel puhul avab klubis taas uksed Lootospargi pubi, kus saab koos seltskonnaga hea-parema juures mänge jälgida. Muidugi võib klubist läbi astuda ka igal muul ajal. Ühesõnaga, kõike koos tehes, ühise eesmärgi nimel, saavutame kõik mis oleme soovinud või unistanud. Ja unistada tuleb suurelt.

Soovin, et uuel aastal oleks rohkem hoolivust ja austust oma lähedaste ja trennikaaslaste suhtes ning enam üksteise mõistmist.

Ilusat kordaminekute aastat!

Kristjan Mäeots
Jalgpalliklubi Lootos
President

Lisa kommentaar