Kohtunik: Egert Pajustik, abikohtunikud: Kristjan Kattus, William Vaask

FC Lootos : 1-Karina Piirimaa(vv), 7-Ave-Lii Laas(K), 18-Kätlin Vassil, 15-Astrid Erik, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 8-Ita Lillo, 11-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra Liz Nemvalts, 20-Kristin Kukli, 10-Kärt Hüdsi
varus: 4-Marianne Suur, 5-Sandra Haidak, 12-Keitlyn Metsmaa,
Peatreener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi

PJK: 16-Imbi Hoop(vv), 2-Saskia Sonnberg, 3-Evelyn Šilina, 7-Naida Imanova, 10-Berle Brant(K), 11-Aljona Sasova, 17-Marve Bessmertnõ, 23-Sandra Paulberg, 25-Aiki Suits(58. 72-Lisete Tammeveski), 27-Liisa Kalista Sapas, 18-Alika Malešina
varus:  72-Lisete Tammeveski, 99-Laada Tereštšenkova
Peatreener: Anastassija Morkovkina, füsioterapeut Eke Tominga

Naiskond alustas teise ringi mängudega koduseks saanud Tilsi staadionil, kui laupäeval keskpäevaks toodud mängus võõrustati Pärnu Jalgpalliklubi. Nimekalt vastaselt ei olnud naiskond senise kümne aasta jooksul kordagi punkte võtta suutnud, täna sai see nukker jada katkestatud.

Juba mängu kolmandal minutil oli Ave-Lii Laasil võimalik allegrod juhtima viia kui paremalt äärelt läbi murdnud Kristin Kukli  antud tsenderdus täpselt värava ette tuli. Poole meetri jagu läks Ave pealelöök siiski valelt poolt postist mööda. Kolm minutit hiljem pääses Kärt Hüdsi Pärnu väravat kaitsnud Imbi Hoopiga silmitsi, aga löök jäi nõrgaks. Vastased ründasid ja kontrollisid mängu rohkem ja 22.minutil oli värav õhus, kuid Karina Piirimaa suutis palli siiski väravast mööda suunata. 26.minutil hea võimalus Hüdsil, aga nooruke ründaja lõi pallist mööda. Paar minutit hiljem tõrjus Hoop nurgalöögiks Kukli pealelöögi. Lootose värava all teenis Pärnu samuti mitu nurgalööki ning 33. minutil jäeti piisavalt vaba ruumi Liisa Kalista Sapasele, kes avas mänguskoori. Poolaja lõpu eel oli pärnakatel võimalus lüüa teinegi, kuid Karina tõrjus.

Teisel poolajal kulges mäng võrdselt ühe värava alt teise alla ja ohtlikke momente väga palju ei tekkinud. 58. minutil vahetasid vastased ja Suitsu asemel tulei mängu Tammeveski. 60.minutil pääses keskelt  hästi läbi Ave-Lii, kes murdis Pärnu trahvikasti ja võeti seal määruste vastaselt maha. Kohtunik Pajustiku otsus oli kiire ja ühene – penalti. Lööma asus Kristin Kukli, kes nahkkera lati põrkest ka võrku haamerdas 1:1. Kohe järgmisel rünnakul oli vastastel võimalik uuesti juhtima asuda, kuid kaitseliin eesotsas Astrid Eriku ja Karmen Piirimaaga mängis kindlalt. Mida mängu lõpu poole, seda suurema surve Pärnu peale saab , aga väravas tegi häid tõrjeid ja püüdmisi Karina. 84.minutil sõitis vastane talle ohtlikult sisse ja füsoterapeut Kärt Satsil tuli Lootose puurilukku tohterdada paar minutit. Mängu eeviimasel minutil oli Kristin Kuklil võimalik kõik kolm punkti koju jätta, kuid hea löögi tõrjus veel parema hüppe teinud Hoop. Kohtuniku antud neli lisaminutit enam midagi ei muutnud ja naiskond teenis tabelisse hooaja teise viigi eest punkti juurde.

Järgmine mäng on ees ootamas 22.juunil, kui Tilsis mängitakse kell 14 Tallinna Kaleviga.

enne mängu …

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Laupäeval raske mäng kogenud Pärnuga. Sooviks südikalt neile vastu hakata ja ka ise mõne värava lüüa.”

Mängija Ita Lillo: „Kuna lubatakse palavat ilma, tuleb mõlemal võistkonnal raske mäng. Eks võidab see, kes paremini vastu peab.”