Hoiatused: 64. Sergei Lepmets – 60. George Saville
Mänguolud: +26 kraadi, vahelduva pilvisusega ilm, muruväljak heas seisukorras
Abikohtunikud: Paulo Soares, Rui Teixeira
Neljas kohtunik: Joao Capela (kõik Portugal)

Eesti: Sergei Lepmets, Taijo Teniste (85. Gert Kams), Madis Vihmann, Karol Mets, Artur Pikk, Mattias Käit (85. Joonas Tamm), Artjom Dmitrijev, Sergei Zenjov, Konstantin Vassiljev, Vlasi Sinjavski, Rauno Sappinen (61. Erik Sorga).
Varus: Mihkel Aksalu, Marko Meerits, Gert Kams, Ken Kallaste, Joonas Tamm, Märten Kuusk, Sander Puri, Henrik Ojamaa, Martin Miller, Mark Oliver Roosnupp, Erik Sorga, Vladislav Kreida.

Põhja-Iirimaa: Bailey Peacock-Farrell, Michael Smith (64. Jordan Jones), Craig Cathcart, Jonny Evans, Jamal Lewis, Paddy McNair, Steven Davis, George Saville (69. Josh Magennis), Gavin Whyte, Liam Boyce (45. Conor Washington), Stuart Dallas.
Varus: Michael McGovern, Conor Hazard, Conor McLaughlin, Gareth McAuley, Kyle Lafferty, Shane Ferguson, Corey Evans, Jordan Jones, Conor Washington, Tom Flanagan, Josh Magennis, Jordan Thompson.

Eesti meeste koondis võõrustas A. Le Coq Arenal EM-valikmängus Põhja-Iirimaad. Enam kui 8000 pealtvaataja ees südika esituse teinud Eesti läks mängu juhtima, kuid pidi lõpuks tunnistama külaliste 2:1 paremust.

Eesti asus mängu juhtima 25. minutil, mil fantastilise karistuslöögiga viis kodupubliku rõõmuks Eesti juhtima Konstatin Vassiljev. 39. minutil saatis palli pealöögiga vastase puuri Madis Vihmann, kuid kohtunik otsustas vea tõttu värava tühistada.

Teisel poolajal tabas Vassiljevi tugev kauglöök vastaste värava latti ning eduseisu kahekordistada ei õnnestunud. Põhja-IIrimaa otsustas mängu saatus 77. ja 81. minuti väravatest. Esmalt suutis Conor Washington viigistada ning külaliste võiduvärava eest hoolitses Josh Magennis.

Kõiki mängu väravaid näeb ERRi spordiportaalist.

Põhja-Iirimaa on teeninud esimese kolme valikmänguga maksimaalsed üheksa punkti. Eestil pole õnnestunud kahe mänguga veel punktiarvet avamata. Eesti peab järgmise mängu juba 11. juunil võõrsil, kui Mainzis minnakse vastamisi Saksamaa koondisega, kes on täna mängima võõrsil Valgevenega. Eesti järgmine kodumäng leiab aset 5. septembril, mil meie vastaseks on Valgene.