Kohtunik: William Vaask, Mattias Daum, Devid Raudson
Hoiatused: 65-Mäe (TRT77)  – 28-Ploom, 45-Kolk, 88-Villako (kõik Lootos)

4:1 83. Aldo Samarüütel
5:1 88. Egert Roio

FC TRT 77:

FC Lootos: 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist (90. 14-Indrek Nemvalts ), 12-Maik Kolats(63. 25-Arned Parman), 66-Sten-Markus Meekler,   30-Stefan-Ander Ploom, 8-Andre Kukk, 20-Tauri Kolk, 4-Freddy Help, 3-Kevin Keret Ojaste(86. 15-Karol-Ari Krimses)  varus: 14-Indrek Nemvalts, 15-Karol-Ari Krimses, 25-Arned Parman treener Rauno Puusepp

Meeskond mängis 9 vooru kohtumise võõrsil. Kambja staadionil toimunud kohtumises jäädi kduvõistkonnanan mänginud FC TRT 77 vastu 23.minutil kaotusseisu. Tunnise mängu järel skoorisid vastased teistkordselt. Andre Kukk lõi 70.minutil ühe tagasi, kuid vastased lõid veel kolm väravat ning võtsid suure 5:1 võidu.
võõrustatakse liiga liidrit FC Lellet ja ühtlasi mängitakse Lootospargi vanal vaibal viimane kohtumine.