9.juuni kell 13:00

FC Lootos II – FC Kuressaare

0 : 1 (0:01)

Kohtunik: Andres Lõhmus

väravad:
0:1 44. Kristina Teern

Hoiatused: 62. Triin Tederkull

FC Lootos II: 1-Birgit Rammo, 4-Marianne Suur (46`.6-Kati-Karoli Silla), 12-Marika Samulin, 14-Lisethe Lanno, 17-Marianne Veberson, 2-Kirta Talgre (57`.24-Hanna Parv), 27-Liis Lepasaar, 30-Katrin Õun (90`. 45-Ketlin Pindis, ), 19-Katariina Torm (67`. 44-Margot Ansberg), 12-Keitlyn Metsmaa (78`. 5-Sandra Haidak), 6-Lisanne Tamm
varus: 5-Sandra Haidak, 6-Kati-Karoli Silla, 16-Annika Aust, 24-Hanna Parv, 44-Margot Ansberg, 45-Ketlin Pindis,
Treener: Indrek Käo, esindaja Kaido Kukli

FC Kuressaare: mängis kümnekesi …

Naiskonna duubel alustas teist ringi kodumänguga liigas liidrikohta hoidva FC Kuressaare vastu. Põlvasse saabunud saarlannadel oli tegemist koosseisuprobleemidega, mistõttu mängiti terve kohtumine kümnekesi. Kodunaiskonna jaoks oli teistsugune olukord, kus esindusnaiskonnalt oli toeks vaid üks mängija, samas oli esmakordselt pingil rohkem mängijaid kui lubatud vahetused oleks võimaldanud teha. Esimese poolaja mängupilt oli allegrode kasuks, kuid ka vastased tegid mitmeid ohtlikke kontrarünnakuid, mis aga suuremat edu ei toonud. Mängulist ülekaalu ei suudetud siiski väravaks realiseerida, sest väravaraamidesse suudeti kogu mängu jooksul saata vaid paar lööki. Vastaste suurimal väravakütil Kristina Teernil lubati aga minut enne poolaja lõppu vasakult äärelt läbi purjetada ning täpse löögiga tagumisse nurga viis Teise liiga suurim väravakütt Kuressaare poolajavileks juhtima.

Teisel poolajal sai treener Indrek Käo teha viis vahetust, kuid hoolimata sellest, et ridamisi tekitati vastase trahvikasti piiril ohtlikke olukord, siis väravani ei jõutud ning kolme punktiga lahkusid Lootospargist külalised.

“Võistkon ja mängijad olid tublid. Eks kõi mängisid nagu oskused ja vastane võimaldasid. Kahju jah, et ei saanud väravale pihta, eriti karistus- ja nurgalöögid olid täna nõrgemad kui tavaliselt. Aga eks me koos kõik õpime. Loodetavasti on sama suur osalemishuvi ka järgmises mängus Pärnu Vaprusega. Sinna vajaksime kindlasti ka abijõude esindusnaiskonnast, kuna neil ei ole sellel ajal ka mänguvooru.” võtis duubelnaiskonna treener Indrek Käo päeva kokku.

Järgmine kohtumine ootab duubelnaiskonda juba 15.juunil kui kell 13 mängitakse Pärnus sealse Vaprusega.

Lisa kommentaar