Hoiatused: 15`.Markus Villako, 21`.Stefan-Ander Ploom, 40`.Rene Kolsar (kõik Lootos) – 44`.Armo Tõppan(HeliosII)
Eemaldamine: 79`.Stefan-Ander Ploom (Lootos) – ebatsensuursete väljendite kasutamine

FC Lootos: 30-Rene Kolsar(60`.12-Maik Kolats), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 31-Helander Vist, 26-Jürgen Juks, 13-Tambet Toim, 20-Tauri Kolk, 1-Markus Villako, 2-Stefan-Ander Ploom, 11-Kevin Keret Ojaste(70`.6-Carlos-Mathias Vaher), 8-Andre Kukk(75`.66-Sten-Markus Meekler), 7-Priit Rahuelu
varus: 5-Taavi Tobreluts, 6-Carlos-Mathias Vaher, 72-Aleksandr Kuturin, 66-Sten-Markus Meekler, 12-Maik Kolats
Treener: Rauno Puusepp

Tartu FC Helios II: 98-Romet Sepp, 6-Rasmus Lindmäe(56`.Priit Strandberg), 9-Janno Jaal(k), 12-Erik-Ott Jõõgre, 16-Ott Kukk, 17-Armo Tõppan(56`.Andero Tuhkanen), 22-Ralf Raudik, 33-Ott Pluum, 57-Jaagup Sass(80`.Joonas Horn), 75-Roby Skirgailo(75`.Ingomar Osokin), 77-Karl Gustav Kärner(65`.Andreas Hubel)
varus: 4-Andero Tuhkanen, 7-Priit Strandberg, 10-Ingomar Osokin, 20-Joonas Horn, 21-Andreas Hubel

Meeskonna viimane liigamäng 2020 III liigas toimus oktoobrikuu viimasel päeval. Lootospargis võeti vastu Tartu FC Helios II, kellele Tamme staadionil tuli alla vanduda tulemusega 1:4. Lootus, et Lootospargis õnnestub võtta revanš, mis ühtlasi kergitanuks meeskonna tabelis üheksandale kohale, lõppes juba enne kohtumise algust. Mängu algus viibis üle veerand tunni ja kasuks see meeskonnale ei tulnud.  Mängust tuli eelmises kohtumises FC Otepää vastu punase kaardi teenimise tõttu eemale jääda Remi Operil, kellele EJL distsiplinaarkomisjon otsustas määrata kahemängulise karistuse. Eemale jäi ka kolmanda kollase kaardi teeninud Remi vend Rene.
Poolajavileks olid vastased kapten Janno Jaali väravatest juhtimas 4:0 ning 77`.minutiks juba 9:0. Seejärel “kees üle” Stefan-Ander Ploom ja teenis punase kaardi. Krampide tõttu tuli mängust lahkuda ka Tambet Toimil ja kodumeeskond jäi üheksakesi. Nüüd aga nägid need vähesed pealtvaatajad, kes veel polnud jõudnud lahkuda, tõelist Lootost. 88.minutil saabus vahetusest sekkunud Maik Kolatsi hetk, kes kontrarünnakul sai hea söödu Priit Rahuelult ja lõi nahkkera kindlalt alla nurka. Vastased ei jõudnud šokist veel toibuda, kui kaitse sügavustest kerkis Helander Vist, kes üle terve väljaku purjetas ja palli vastaste võrku surus. 2:9 tabloole jäigi ja nüüd on meeskonda ees ootamas üleminekumängud, aga võib olla ka mitte.