Kohtunik: Oliver Väät   Abikohtunikud: Terke Kram, Marta Liisa Staalfeldt

FC Flora II: 43-Getriin Strigin(vv), 10-Silja Goroško(34`.91-Karoly Kasuk), 18-Marta Raidna, 19-Anastasia Ivanova(69`.36-Karolin Ulmre), 25-Gertu Kendra(69`.32-Eleri Pärna), 27-Elis Soodla, 29-Liina Liivsoo(69`.21-Eva Nõmme), 34-Maarja Mikiver, 39-Keit Reitel, 77-Anastasia Dodeltseva(71`.88-Helen-Triin Vähi-Rebina), 96-Kädri-Li Ootsing.
varus: 21-Eva Nõmme, 32-Eleri Pärna, 36-Karolin Ulmre, 40-Kerlin Rassadkin, 88-Helen-Triin Vähi-Rebina, 91-Karoly Kasuk, 99-Carita Lass
treenerid: Ilja Monakov, Christopher-Magnus Rosen, Aleksandra Ševoldajeva

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 9-Karmn Piirimaa, 5-Keidi Käis, 21-Kati-Karoli Silla, 11-Anette Laureen Linnuste, 8-Ita Lillo, 7-Ave-Lii Laas(k), 20-Kristin Kukli, 23-Indra-Liz Nemvalts, 10-Kärt Hüdsi (87`.16-Birgit Rammo)
varus: 12-Keitlyn Metsmaa, 16-Birgit Rammo
treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

Naiskond mängis kesknädalal Tallinnas karikamängu. Alati tuulisel Sportland Arenal toimunud kohtumise ainsaks eesmärgiks oli võita Tallinna FC Flora duublit ja liikuda edasi karikasarja veerandfinaali. Eesmärk, lõpetada mäng ilma lisaaja ja penaltite peale minemata, suudeti täita 100%. Vastased olid kohtumiseks toonud juurde lisajõudusid esindusnaiskonnast, eesotsas koondise väravavahi Getriin Striginiga. Lisaks temale jooksid algkoosseisus väjakule veel esindusnaiskonna mängijad Goroško, Ivanova, Mikiver, Dodeltseva ja Raidna. Allegrod alustasid kohtumist enesekindlalt ja  Indra-Liz Nemvaltsi kaheksandal minutil löödud väravast piisas, et võtta minimaalne 1:0 võit ja jõuda järgmisesse ringi. Värav oli Indra jaoks karikamängudes (5) alles esimene ja naiskonna kasuks on noore ääreründaja arvel nüüd kaks tabamust.

Kui avapoolajal olid omad võimalused ka võõrustajatel, siis teisel poolajal kontrollisid mängu allegrod ja 2:0 oli juuksekarva kaugusel. Keskvälja kontrollis Anette Laureen Linnuste. Keskkaitse olid tsementeerinud oma 24 karikamängu mänginud Keidi Käis ja viienda karikamängu mänginud Karmen Piirimaa. Äärte lukkupanemisega said kenasti hakkama karikasarjas esimese mängu teinud Kati-Karoli Silla ja Katrin Piirimaa. Ees töötas väsimatult Kärt Hüdsi, kelle jaoks tegid kõvasti tööd kapten Ave-Lii Laas ja Kristin Kukli.  Ita Lillo ja Kärt Hüdsi ohtlikud pealelöögid suutis Getriin Strigin siiski tõrjuda. Loodetavasti oli mäng talle heaks ettevalmistuseks eesootavale Meistrite liiga kohtumisele Moskva CSKA vastu. Ainsa vahetuse tegi treener Kaido Kukli kui kohtumise lõpuni oli jäänud kolm minutit, vahetades Kärt Hüdsi asemele debütant Birgit Rammo.

Ajaloos olid võistkonnad enne tänast omavahel kohtunud üksteist korda, neist kaks korda karikamängudes. Allegrod olid võitnud kuus ja Flora duubel ühe mängu. Neli kohtumist oli lõppenud viigiga. Naiskonna jaoks oli see kümnes kord jõuda veerandfinaali, neist kuuel korral on edasi liigutud ka poolfinaali. Loodame head fortuunat ja parimat !

Naiste 2020/21 karikavõistluste veerandfinaalidesse on jõudnud Tallinna FC Flora, JK Tallinna Kalev, Saku Sporting, Põhja-Tallinna JK Volta, JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskond, Nõmme Kalju FC ja FC Lootos.  Viimase edasipääseja selgitavad Pärnu Vaprus ja JK Tallinna Kalev II 1.novembril.