Kuu esimesel päeval kohtus meeskond V vooru kohtumises merejumala võistkonna nimelise duubliga. Tänase mänguga mõranes kahjuks koduseinte tugevus ja vastu tuli võtta kaotus. Mõnede põhimängijateta ja kohati kohtunike tegevesutusega kimpus olnud meeskond Poseidonit alistada ei suutnud. Suur raskus, skoorimine, oli täna põhiline. Korra saadi hakkama, kui Pärnu kaitseliini hästi suuruti ja pall võideti. Palli sai tühja võrku lükata Freddy Help seisuks 1:1.
Teine poolaeg jätkus võrdse mänguga, kuid väravaid suutis lüüa vaid Pärnu. Kaotusega lõppenud mängus tegi ka debüüdi meeskonnas klubis kasvanud mängija Rainer Jüriöö, kui sekkus 75´. minutil.

Hoiatused:
33´. Jürgen Juks (FC Lootos) – Lubava rünnaku peatamine
90´. Rene Oper (FC Lootos) – Hoolimatu viga

Põlva FC Lootos koosseis: Remi Oper (vv), Reigo Käis, Helander Vist, Jürgen Juks, Freddy Help, Carlos-Mathias Vaher (75´. Rainer Jüriöö), Ranno Liivago, Sander Sellis, Sten-Markus Meekler, Andre Kukk, Rene Oper
Varus: Arned Parman, Villu Damon Pentsa, Rainer Jüriöö
Treener: Margus Nemvalts

Pärnu JK Poseidon II koosseis: Sander Kasela (vv), Kristo Laarmann, Andrus Stimmer, Romet Mihkels, Kristjan Õunpuu, Ott Nauts, Joonas Einfeld, Ott Kangur, Artur Klein, Henry Hoolma (58´. Nils Grün), Aron Tanel Niin
Varus: Nils Grün