1:1 49`. Cristofer Jostov
2:1 79`. Henri Käo

FCR Lootos: Siiman(vv), Hüps, Heinsoo, Sonberg(k), Ploompuu, Käo, Heigo Oja, Mihkel Oja, Rasmus Varkki, Priit Varkki, Padar, Holts, Vals

Laheda: Nõgesmäe(vv), Liiman, Tauri Ostra, Tamur Ostra, Haljaste, Jostov,  Tirol, Davis Kostõgov(k), Haavistu, Prüüs, Laidmets, Dainis Kostõgov, Lanno

FCR Lootos osaleb sellel hooajal Rahvaliiga A-tasandi turniiril ja mängib 10.alagrupis. Vastasteks on kodumaakonnast SK Räpina ja SK Laheda ning  naabrid Rõngu United ja Valga võistkond Semt&Welg. Seni oli FCR pidanud ühe mängu, milles tuli tunnistada Räpina SK 6:1 paremust.

Täna kohtuti maikuust edasi lükatud kodumängus üleaedsetega Lahedalt. 8v8 vastu mängitud kohtumine oli täis kirge ja draamat. FCR asus poolaja eel kohtumist Rasmus Varkki väravast 1:0 juhtima. Teise poolaja alguses viigistas Laheda poolelt Jostov. Viik tundus juba tõsiasi kui Henri Käo taaskord FCR-i ette viis. Vastata Laheda enam ei jõudnud ning FCR Lootos sai tabelisse esimesed kolm võidupunkti.