Alates 1.augustist on Lootospark staadionil toimunud ehitustööd. Staadioni avamisest peale (2004) väljakut piiranud aed asendatakse uue ja kaasaegsemaga. Värske ilme saavad ka väravad.

Põlvamaa Partnerluskogu LEADER meetmest sai maikuus teiste projektide seas toetuse  JK Lootose poolt esitatud projekt “LP välispiirete ja pääslate rekonstrueerimine”. Projekti käigus võetakse maha vana ja amortiseerunud aia võrk ning postid. Selle asemele paigaldatakse uus, värvitud paneelidest, metallaed, renoveeritakse väravad ning väljaku otstesse paigaldatakse pallide püüdmiseks nailonvõrgud.

“Omal ajal valis linn kõige odavama lahenduse  ja kõiki probleeme ei osatud siis ka ette näha. Esimesed väsimuse märgid hakkasid aial ilmnema juba aastal 2009”, ütles ehitust kommenteerinud klubi president Indrek käo selgituseks. “Sellest saadik oleme  proovinud leida vahendeid aeda välja vahetada ja aia remontimine on olnud klubiliikmete igakevadine töö. Sellel aastal õnnestus meil Leader meetmest saada maksimumtoetus, mis võimaldas ka alustada reaalsete tegevustega. Taotlus tööde kaasrahastamiseks on esitatud ka vallavalitsusse ja ootame nendepoolset  otsust.”

“Õnneks meil klubis augustis kodumänge ei ole, mistõttu oli hetk töödega peale hakkamiseks soodne. Tahaks ehitustööd lõpetada enne kooliaasta algust, et nii Põlva kooli kui Riigigümnaasiumi õpilased saaksid uut kooliaastat alustada värskelt renoveeritud aiaga spordikompleksis. Treeningute läbiviimine on küll mõnevõrra raskendatud kuid meie noored jalgpallurid on tublid ja mõistavad, et see kõik on nende huvides. Kokkuvõtteks, saame hakkama, oleme alati saanud”, lisas Käo lõpetuseks.

Tööd teostab Mexlem Ehitus OÜ ja tööde maksumuseks, koos käibemaksuga on ligi 30 tuhat eurot. Projekti rahastatakse LEADER programmist ning klubi poolne omaosalus moodustab pisut üle 15% tööde kogumaksumusest. Tööd peaksid plaani kohaselt olema lõpetatud enne kooliaasta algust.

Leader logo

Lisa kommentaar