Täna sai klubi jaoks läbitud järjekordne ja oluline verstapost. Pikalt unistatud ja planeeritud oma transpordivahendi soetamine sai teoks tänu klubi toetajatele. Oli ka õnnelike asjaolude kokkusattumisi, kuid reaalsus on see, et Lootosel on nüüd päris OMA buss.

88 014

“Lõuna-Eesti klubina on meil oluliselt rohkem sõitmist kui näiteks meie pealinna konkurentidel. Klubi osaleb Eesti meistrivõistlustel kahe täiskasvanute ja kaheksa noortevõistkonnaga. Sellel hooajal on meie võistkondadel Tallinna ja Põhja-Eestisse mängima sõitmist üle 30 korra. Juba Meistriliigas mängival naiskonnal on Tallinnasse tarvis sõita 8 korda.  Lisaks on igal nädalal mängud või turniirid Lõuna-Eesti võistkondadega. Puhtalt rahalise kokkuhoiu eesmärk, lisaks ka natuke sõltumatust juurde. Meie senine partner Eifeld on olnud väga korrektne, aga aeg ajalt saavad temalgi bussid otsa või tuleb kõrvalt juurde tellida”  selgitas bussi ostu klubi president Indrek Käo.

Buss 2

Tuliuues ja ruumikas IVECO Daily bussis on lisaks bussijuhile 19 mugavustega kohta. Istmevahed on laiad ja see lisab mugavust just pikemate sõitude puhul. Pagasiruumi mahuvad lisaks mängijate varustusele ka väiksemat sorti väravad ja treening inventar. CNG tüüpi bussi põhiliseks kütuseks on surugaas, lisaks saab buss kasutada kütusena ka bensiini. Bussi tarnijaks oli Iveco maaletooja IV Pluss AS.

Buss 4

Lootose bussi Peasponsor          

eesti-gaas

Bussi ostmist toetasid :    

EJL_logo_kahevarviline_72dpikultuurimin_3lovi_est

Bussi sponsorid2

Lootos tänab kõiki, kes meie bussi ostmise projekti toetasid ! Kohtume teiega juba õige pea.

 

Lisa kommentaar