Kuusalu Kalev:
Treener:

FC Lootos koosseis: 1-Birgit Rammo (vv), 5-Sandra Haidak, 10-Kärt Hüdsi, 19-Karoliina Kannik, 7-Rebecca Kähr, 8-Ita Lillo, 2-Mae Lillo, 23-Indra-Liz Nemvalts, 9-Karmen Piirimaa, 12-Ly Saarniit, 6-Kati-Karoli Silla, 4-Marianne Suur, 18-Kätlin Vassil, 17-Marianne Veberson.
Treener: Kaido Kukli, esindaja Margus “veli” Lillo

Peale kesksuvist üürikest pausi jätkasid meistrivõistluste mängudega klubi U15 võistkonna tüdrukud. Täna oli vastaseks  Kuusalu Kalev, kellega esimeses ringis ainsana veel mängimata oli. Poolajavileni otsisid tüdrukud oma mängu ja Kärt Hüdsi värav viis allegrod vaheajale vaid üheväravalises eduseisus.

Teine poolaeg aga püss paukus ja kokkuvõttes lahkuti Kuusalust kindla kolme punkti ja kuue värava võrra rikkamana. Skoori tegid Ita Lillo (2), Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla ja Rebecca Kähr. Tabeisse kirjutati järjest kolmas 6:0 võit.

Treener Kaido Kukli oli võistkonna esitusega rahul. Platsile said kõik  kaasas olnud 14 mängijat ja klubi uus buss läbis järjekordse testsõidu edukalt.

Järgmine kohtumine ootab tüdrukuid ees juba nädala pärast kui medalite saatust otsustavas mängus kohtutakse Hiiu staadionil sealse Nõmme Kalju FC võistkonnaga. Mäng algab 16:45.