Eesti naiste koondis alustab 2021. aasta EM-valikturniiri kodumurul tugeva Hollandi vastu !

Treener  Jarmo Matikainen on kokku kutsunud 20 mängijat, kellega algas ettevalmistav laager mänguks Hollandi vastu. Teiste seas on kogunemisele kaasatud ka Lootose kapten Ave-Lii Laas.

 


Eesti koondise avamäng valiksarjas toimub 30. augustil Tallinnas A. Le Coq Arenal algusega kell 19.00, kui vastaseks on valitsev Euroopa meister Holland. Lisaks Hollandile minnakse A-alagrupis veel vastamisi Venemaa, Sloveenia, Türgi ja Kosovoga.

FIFA edetabelis asub Eesti koondis 99. kohal ning Holland 3. positsioonil. Sel suvel Prantsusmaal toimunud naiste maailmameistrivõistlustel näitas Holland head minekut, kui kaotusvalu tuli tunnistada vaid finaalis, kui võitjaks kroonitud USA-le jäädi alla 0:2. Hollandi ridadesse kuuluvad teiste sellised naiste jalgpalli suurnimed nagu Lieke Martens (FC Barcelona), Vivianne Miedema, Danielle van de Donk (mõlemad Arsenal) ja Shanice van de Sanden (Lyon).
Inglismaal 2021. aastal toimuval finaalturniiril osaleb lisaks võõrustajale veel 15 naiskonda. Valikturniiri alagruppidest pääsevad edasi esikoha saavutanud naiskonnad ja kolm parimat teise koha omanikku. Ülejäänud kuus teise koha omanikku hakkavad kolme vaba koha nimel heitlema play-offides.

PILETIINFO
Pääsmed on eelmüügis saadaval Piletilevis! Täispilet kohtumisele maksab 5 eurot, sooduspilet 3 eurot. Sooduspilet kehtib 2001.-2012. aastal ja 1955. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele sissepääs tasuta
Palume kõigil pileti omanikel saabuda varakult staadionile. Sellel mängul on istekohad vabad ja kohtade täitumisel on Eesti Jalgpalli Liidul õigus väravad sulgeda.

MEELESPEA
Osta pilet eelmüügist – nii säästad enda ja teiste aega!
Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad osa mängueelsest melust.
Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.
Staadionil on müügil fännitooted, söök ja jook. Toodete eest tasumiseks on mõistlik varuda sularaha.

Lisa kommentaar