Lootose Vutid vs Valga FC Warrior

0:0 (0:0)

Kohtunik: Markus Villako

Vutid koosseis: Maarja Punak, Reti Patrail, Karolin Krikunov, Grete Kolbakov, Laura Unt, Rita Rebane, Annika Aust (k), Keit Musting, Tuuli Kotov, Liis Tarv. Treener Kaido Kukli

Rahvaliiga naiskond Lootose Vutid mängisid kolme päeva jooksul kolm kohtumist ja kui pühapäeval saavutati suur võit tabeli punase laterna üle, siis esmaspäeval toimunud kohtumises lähima jälitaja, Valga FC Warrioriga lepiti väravavteta viiki. Taasiseseisvumispäeval mängitud kolmandaks kohtumiseks tabeli liidri Tartu Welcoga olid jõuvarud jõudnud otsakorrale ja kui esimesel poolajal suutsid tartlannad vaid korra palli vuttide väravasse toimetada, siis teisel poolajal said kirglikud pealtvaatajad näha tervelt kuut väravat. Neli lõi koduvõistkond ja kaks vutid. Seisuks 3:1 otse keskvälja lahtilöögist Laura Unt ning seisuks 5:2 kohtumise viimasel minutil Liis Tarv.  Vutid mängisid koosseisus: Maarja Punak, Reti Patrail, Karolin Krikunov, Maris Oja, Grete Kolbakov, Laura Unt, Rita Rebane, Annika Aust (k), Keit Musting, Janne Lindepuu, Liis Tarv. Treener Indrek Käo