Laupäeval, 24.augustil, algusega kell 11, pannakse taas pall mängu uuenenud murukattega Lootospargis.

Ligi kaks kuud kestnud renoveerimistööd on jõudnud lõpusirgele ning nüüd on jalgpalluritel võimalik väljakut taas kasutada.

Tegemist on testperioodiga, mille eesmärgiks avastada võimalikke ehituskvaliteedi puudusi ja neid väljaku ehitajate jaoks kaardistada.

Esimesena saab õiguse seda teha naiste Rahvaliigas hetkel I alagrupis kindlalt teist ja ühtlasi play off kohta hoidev naiskond Lootose Vutid.

Enne mängu on oodatud klubi lapsevanemad ja toetajad Lootosparki, et üheskoos teha koristus- ja hooldustöid ja hakata klubi oma kodu taas peatselt algavaks kooliaastaks ette valmistama.

 

Jalgpalliklubi Lootos, Põlva valla ja Eesti Jalgpalli Liidu ühisrahastamise tulemusena on Lootospark staadion saanud uue, FIFA Quality Pro standarditele vastava katte.
Tööd teostas Unigrass OÜ. Tööde kogumaksumuseks on 210 tuh eurot, millest Klubi poolne osa moodustab 50 tuhat eurot.
Uue murukatte omapoolse osaluse kogumiseks algatas Lootos Projekti ULME (“Uue Lootospargi Murukatte Eest” , millega loodetakse hiljemalt väljaku avamiseks koguda annetajatelt ja toetajatelt 50 tuhat eurot. Augustikuu seisuga olid eraisikud ja ettevõtted annetanud projekti toetuseks  19 125 eurot.
Elektrooniline annetuskeskkond on jätkuvalt avatud JK Lootos kodulehel : https://fclootos.ee/ulme/
Uuendatud kattega staadioni ametlik avamine on kavandatud 8.septembrile.

 

Lisa kommentaar