21.september kell 19:00, Lootospark , Naiste karikavõistlused

0 : 16 (0:4)

Kohtunik:Jan Justin Paju, abikohtunikud: Helen Käosaar, Norman Pulk
Pealtvaatajaid: 27
Ilm: +11c

Väravad: 14. Lisette Tammeveski, 16., 30., 54., 79., 82. Anne-Grethe Pajuviidik, 34. Mia-Lisette Sarapik, 46. ov. Hanna-Lisete Sellis, 49., 87. Anette Salei, 62., 84. Natali Sigijane, 67. ov. Keit Musting, 74. ov. Merili Tamm, 77., 89. Sandra Pärn

Vutid: Riina Rinne, Merili Tamm, Lisette Must (46. Reti Patrail), Keit Musting, Karoli Villako, Rita Rebane (80. Merlin Niinemägi), Natali Antonov (62. Meribel Toim), Hanna-Lisette Sellis, Heleri Rebane (62. Glairika Toomemägi), Marie Pau, Kätriin-Elise Pahva (46. Katariina Laas).
Varus: Katariina Laas, Annika Aust, Laura Unt, Merlin Niinemägi, Glairika Toomemägi, Reti Patrail, Meribel Toim.
Treener: Indrek Käo

JK Tabasalu: Sandra Pärn, Anni Iiris Ilisson (46. Alicia Halliko), Laura Jaansen, Carmen Elisabeth Loime, Anne-Grethe Pajuviidik, Natali Sigijane, Liis Hell, Mia-Lisette Sarapik, Anette Salei, Lisete Tammeveski, Marta Liisa Staalfeldt.
Varus: Alicia Halliko.
Peatreener: Martin Tsegodajev, treener:

Madisepäeval mängis klubi rahvaliiga naiskond Lootose Vutid Eesti naiste karikavõistluste 1/8 finaalmängu. Lootospargis kulgenud kohtumises suudeti Meistriliigas neljandal kohal liikuva Tabasalu naiskonnaga sammu pidada terve esimese poolaja, mis kaotati 0:4. Teisel poolajal tõstsid vastased tempot ja vuttidel tuli võrgust välja korjata veel tosin palli.

Karikateekond on selleks korraks küll lõppenud, aga treener Indrek Käol jagus võistkonnale ohtralt kiidusõnu. “Teadsime, et tuleb raske mäng. Vastased mängivad Meistriliigas, nad on pikalt kokku mänginud, hästi komplekteeritud, ligi pool koosseisust on koondislased.  Sellel hooajal ei olnud me 11 vs 11 veel kordagi mänginud, isegi trennis ei ole olnud nii palju mängijaid, et oleks saanud seda formatsiooni katsetada. Siiski suutsime avapoolajal oma mänguplaanist kinni pidada. Säilitasime hea mängudistsipliini ja väravas tegi supermängu Riina Rinne. Teisel poolajal tuli teha mitmed sunnitud vahetused, et ennetada vigstusi. Vajusime liiga madalale ja see võimaldas vastastel oma mängu veelgi agressiivsemalt peale suruda. Kokkuvõttes jään siiski võistkonna esitusega väga-väga rahule. Saime väga hea treeningu, keegi ei saanud vigastada ja loodame pühapäeval ka ise mõned väravad lüüa. Tänan kõiki meie fänne ja mängu korraldajaid, kes meile suureks toeks ja abiks olid”.

Vuttide pühapäevaseks vastaseks on Pärnu JK Vaprus, kellega mängitakse Rahvaliiga poolfinaal.   Lootospargis toimuv mäng algab kell 15.