JK Tammeka:
treener: Timo Teniste

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel (vv), 4- Adelhein Kikas(k), 8-Martin Mäeots, 9-Ronald Kiidron, 10-Kristo Sirol, 16-Tim  Samuel Hõbemägi, 18-Karl Kintsiraud, 20-Valdur Veeroja, 24-Robin Kahre, 25-Hans Kristian Pastak, 26-Kris Marten Külv, 30-Evert Roodes, 38-Karl-Johannes Klaus.
treener: Avo Jakovits

U13 noortevõistkond mängis kesknädalal edasi lükatud kohtumise Tartu JK Tammeka valge võistkonnaga. Sellel hooajal olid võistkonnad omavahel mänginud kaks korda ja mõlemad suutnud ühes kohtumises olla võidukad. Kevadringis võitsid tartlased, septembri alguses põlvakad. Tänast kohtumist domineerisid meie poisid avavilest alates. Väravat aga esimese paarikümne minuti jooksul lüüa ei suudetud. 21.minutil andis Evert Roodes vasakult servalt nurgalöögi täpselt kapten Adelhein Kikase jalale, kes nahkkera alla vasakusse nurka lükkas. Kolm minutit hiljem tegi Kikas seisuks 2:0, kui kasutas ära kaitseliini eksimuse, lõikas palli vahelt ja kõmmutas selle ülesse paremasse ristnurka.
teisel poolajal lõi Lootos veel ühe värava, 42.minutil teeniti karistuslöök u 25 meetrilt. Kikase pealelöögi tõrjus Tammeka väravavaht latti, aga sealt tagasi põrganud palli lükkas väravasse Evert Roodes.

Tänase võiduga kindlustas Lootos võidu oma alagrupis  ja seda neli vooru enne hooaja lõppu.

Järgmine kohtumine seisab poistel ees  juba järgmisel kuul. 2.oktoobril kell 11:00 mängitakse Võrus kohaliku Heliosega.