FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi(90+2`.13-Helika Aigro), 20-Kristin Kukli, 26-Kaisa Liina Keps, 31-Katrin Piirimaa, 32-Ketlin Pindis
varus: 4-Helene Lumi, 13-Helika Aigro, 19-Mairit Laanesaar

Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Veronica Oidingu.

Sporting: 8-Keiti Kruusmann(vv), 10-Katriin Saulus(k), 16-Riin Satsi, 17-Angela Raidmets, 19-Emma Treiberg(69`.23-Hanna-Lisa Kuslap), 26-Triin Satsi(90+2`.52-Aiki Suits), 30-Lisandra Rannasto(69`.77-Sandra Tarlap), 40-Elise Kreuz, 51-Ruth Hansar, 81-Kairi Himanen, 88-Anna Mariin Juksar.
varus: 23-Hanna-Lisa Kuslap, 52-Aiki Suits, 77-Sandra Tarlap

Peatreener: Jan Harend, treener: Imbi Hoop, füsioterapeut Marten Metsniit.

Naiskond võõrustas nädala teises mängus Saku Sportingut. Mängu eel antdis EJL juhatuse liige ja Eesti naiste koondise treener Anastassija Morkovkina Sportingu lootsile Jan Harendile üle augustikuu parima treeneri auhinna.

Saku alustas maruliselt, aga kodunaiskond elas ligi veerand tundi kestnud surve kenasti üle. Seejärel valmistas kodunaiskond omaltpoolt väikese kingituse, asudes kohtumist 25.minutil juhtima. Kristin Kukli hea söödu realiseeris väravaks Kärt Hüdsi, kes vastaste kaitseliini üle mängis ja 10 meetrilt palli posti põrkest võrku lõi. Ei möödunud minutitki, kui eksis kodunaiskonna väravavaht ja Ruth Hansari 20 meetrilt teele saadetud löök veeres väravavõrku. Momente jagus mõlemale poolele, aga poolajaks numbrid tablool enam ei muutunud.
Teine poolaeg algas võrdsete võimalustega, aga esimesena suutis selle ära kasutada kodunaiskond. 61.minutil pääses trahvikastis kaitsjatest läbi Kärt Hüdsi, lüües allegrod 2:1 juhtima. 70.minutil tegid vastased topeltvahetuse. Treiberg ja Rannasto välja, Kuslap ja Tarlap sisse. Kuus minutit hiljem oli seis taas viigis. Trahvikastis jäeti markeerimata Kairi Himanen, kes penaltipunktilt palli võrku keerutas. Kohtumise lõpus jäid allegrod surve alla , aga pidaid vastu. Mängu viimasel minutil vahetasid mõlemad. Lootosel väravalööja Hüdsi välja ja Helika Sikk sisse. Vastastel Satsi välja, Suits sisse. Väravaid ei lisandunud ja Lootos teenis liigatabelisse mõneti ootamatult punkti juurde.

Naiskonna järgmine vastane on piirkonnarivaal Tartu Tammeka, kellega mängitakse 24.septembril Lootospargis.

Enne mängu:

Treener Kaido Kukli: “Teine karm mäng järjest tugeva vastase vastu. Sooviks skoori mõistlikkuse piires hoida.”

Kärt Hüdsi: Tuleb teha väga hea mäng, et Sakut üllatada. Loodan, et vaatamata tihedale mängugraafikule oleme mänguks heas füüsilises konditsioonis ja suudame pakkuda Sakule korraliku lahingu.”

Emma Treiberg: “Soovime luua ilusaid rünnakuid, mille realiseerimisprotsent on võimalikult kõrge.