Hoiatused: 30`.Janar Tamm (Otepää) – 64`.Oliver Jõgeva(Lootos)

varus:

FC Lootos: M.Villako, R.M.Mõttus, S.A. Ploom, G.Preeden, A.Tobreluts, O.Jõgeva(81`.K.K.Ojaste), T.Nuuma, T.Kolk, T.Toim, M.Lina(74`.E.H.Vaab), M.Vahtra(86`.H.Boulaassal).
varus: T.Tobreluts, K.K.Ojaste, H.Boulaassal, E.H.Vaab
treener: Avo Jakovits

Meeskond mängis täna võõrsil FC Otepää võistkonnaga. Tõeliseks väravasajuks kujunenud kohtumist asus Lootos Temari Nuuma väravast juba 9.minutiks juhtima. Seejärel lõid vastased kolm väravat, minnes 3:1 juhtima. Järgnes Lootose spurt, kus Nuuma kaks ja Martin Vahtra väravatest läks omakorda 3:4 juhtima Lootos. Kolm minutit enne poolajavilet viigistas Teder seisu, kuid Nuuma garderoobivärav taastas poolajaks külaliste üheväravalise eduseisu.

Teiseks poolajaks olid Lootosel padrunid otsas ja ilma kapten Jürgen Juksita mänginud kaitseliin kujunes tõeliseks läbisõiduhooviks. Parim päev ei olnud väravas ka Markus Villako, kes kuidagi ei suutnud hakkama saada nurgalöökide tõrjumisega. Kodumeeskonna lõi kolm väravat ja jättis võidu Otepääle.

Järgmine kohtumine seisab ees 24.septembril, kui Lootospargis võõrustatakse Vastseliinat, keda viimati suudeti võit seitse hooaega tagasi.

Hooaja lõpuni on jäänud veel kolm kohtumist, millest kaks on koduväljakul (Vastseliina, Imavere) ja üks võõrsil (Tammeka III)