3:0   19`. Johanna Treier
4:0   20`. Johanna Treier
5:0   32`. Johanna Treier

Lootose Vutid: 6-Annika Aust(k), 1-Riina Rinne(vv), 14-Lisethe Lanno, 7-Keit Musting, 13-Merlin Niinemägi, 12-Maris Oja, 16-Johanna Treier, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

Rahvaliiga naiskond mängis neljandas voorus lõpuks oma esimese kodumängu. Vastaseks oli Wolves /Oshee Jõgevalt. Kuumade suveilmade tõttu oli mängu algusaeg toodud ennelõunale, sellest hoolimata olid õhutemperatuurid üsna kõrged. Vuttidel jäid mängust eemale Kristi Johanson, Liis Tarv, Margret Help ja Laura Noormets. Otse väljaku pealt rööviti tüdrukute õhtule ka Janeli Patrail?! Oma esimese mängu tegi Lisethe Lanno.

Vutid alustasid hoogsalt ja juba 3.minutil avas skoori Johanna Treier, kes võitis väravavahi poolt lahti pudistatud palli ja selle võrku lükkas. Neli minutit hiljem oli seis 2:0, kui oma debüütvärava võistkonna eest lõi Merlin Niinemägi. Veerandtunnise mängu järel tehti joogipaus ja kohe peale seda lõi Johanna kaks kiiret väravat. Esmalt lükkas ta peaga võrku Laura Unti antud nurgalöögi ja minut hiljem realiseeris Laura poolt liini taha antud söödu. Kolm minutit enne poolaja lõppu õnnestus Laural endal  kauglöök 20 meetrilt, mis üle väravavahi käte, otse lati alla maandus. Platsile maandusid ka vastased …

Tulemusega 5:0 lõppes poolaeg ja tegelikult ka kogu mäng, sest peale vaheaega andsid vastased teada, et kolm nende mängijat ei suuda kohtumist jätkata ja platsile ei jagu enam nõutavat arvu mängijaid.

Vuttide järgmine kohtumine on 19.juulil kui Lootospargis mängitakse Puhja SK Barcaga.