10.juuli kell 16., Lootospark

FC Lootos – JK Tammeka 

1 : 2 (1:0)

Peakohtunik: Elar Tarkus,  abikohtunikud: Veiko Kõiv, Jürgen Lorenz
Pealtvaatajaid: 42
Ilm: +31C

väravad:

1:0 26`. Ave-Lii Laas
1:1 85`. Wanda Prost
1:2 90+2`. Eva-Maria Niit

Hoiatus: 85`.Aiki Suits(Lootos)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 4-Helene Lumi, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa(85`.15-Aiki Suits), 10-Kärt Hüdsi, 11-Anette Laureen Linnuste(85`.6-Hanna Parv), 20-Kristin Kukli, 21-Kati-Karoli Silla, 31-Katrin Piirimaa
varus: 6-Hanna Parv, 14-Isabel Huma, 15-Aiki Suits, 32-Ketlin Pindis
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut-Margret Help.

JK Tammeka: 12-Maria Sootak(vv), 5-Rahel Repkin(k), 7-Eva-Maria Niit, 8-Kaisa Kamenik, 9-Kirkeliis Lillemets, 11-Wanda Prost, 13-Carmen Tiivel, 15-Grete Kraus, 16-Renate-Ly Mehevets, 17-Kreete Õun, 33-Marie Kiivit
varus: 1-Lisette Teder, 14-Kirke Tšikanov, 18-Anna-Martha Reino,  20-Triin Ojasaar, 21-Grenelin Herlis Raud, 23-Anna Maria Mets, 99-Merily Jüris
Peatreener : Sirje Roops, treener -Kristel Vidaja, füsioterapeut -Hannagret Luks

Vastased on hooajapausi vältel oma ridasid täiendanud. Belgias mängitud hooaja järel on siniste ridades tagasi Lootose kasvandik Renate-Ly Mehevets. Oma nimekirja  on täiendanud ka kodunaiskond – välismaalt, õpingutelt naasnud kaitsja Aiki Suits otsustas taasliituda allegrodega.
Avapoolaeg kulges kodunaiskonna kontrolli all ja Ave-Lii Laas viis naiskonna peale joogipausi 1:0 juhtima. Teine poolaeg muutis Tammeka rohkete vahetustega mängu käiku ja jõudis 85.minutil Wanda Prosti väravast viigini. Seejärel tegi esimesed vahetused ka Lootos, aga rong oli juba läinud. Eva Maria Niidu värav teisel üleminutil jättis ellegrod seekord tühjade pihkudega.
Võimalus vigade paranduseks on nädala pärast kui sõidetakse külla seni tabelis punase laterna rolli täitvale Lasnamäe Ajaxile.

enne mängu …
Kaido Kukli: “Pärast väikest pausi kohe lahing naabritega. Eks tuleb pingeline mäng, mõlemal naiskonnal on punkte vaja.”
Ketlin Pindis: “Eelmise Tammekaga mängu Tartus võitsime. Nüüd on kodustaadionil aeg sama teha. Kindlasti tuleb põnev mäng.”

Tammeka peatreener Sirje Roops: “Teist ringi oleme alustanud paremini kui esimest. Oleme suutnud eelmise ringi mängudest teha korrektuurid ja teinud parema esituse. Sel korral tahame sama. Lisaks on tegemist meie jaoks väga tähtsa mänguga, sest võidu korral suudame veel teistele võistkondadele kandadele astuda.”

Kirke Tšikanov: “Oodata on rasket mängu aga naiskond on Lõuna-Eesti derbiks valmis ning astume lahingusse võidu eesmärgiga.”

Lisa kommentaar