0:2  22`. Johanna Treier
0:3  58`. Karoli Villako

FC Helios:

Lootose Vutid: Annika Aust, Riina Rinne(vv), Kristi Johanson, Keit Musting, Merlin Niinemägi, Laura Noormets, Maris Oja, Janeli Patrail, Liis Tarv, Johanna Treier, Laura Unt, Karoli Villako. Treener Indrek Käo.

Rahvaliiga naiskond mängis kolmandas voorus kolmanda välismängu. Vastaseks seekord ettearvamatul Veeriku kooli muruplatsil kohalik FC Helios. Eelmised neli omavahelist mängu olid lõppenud Vuttide võiduga, täna tuli lisa. Vuttidel puudusid Karolin Krikunov ja Reti Patrail, küll oli tagasi koosseisus Kristi Johanson. Avavärav lasi ennast oodata veerand tundi. Siis pääses keskelt läbi Karoli Villako, kelle tugeva löögi vastu väravavaht võimetu oli. Teist väravat otsiti aktiivselt. 22.minutil andis kapten Annika Aust trahvikastis supersöödu Johanna Treierile, kes palli sisuliselt tühja võrku lõi. Seisul 0:2 siirduti poolajale.

Teise poolajal avanes skoori kasvatamiseks mitmeid võimalusi. Kümme minutit enne kohtumise lõppu õnnestus maailmakuulus audikombinatsioon. Laura Noormetsa pikk pall leidis trahvikastis Karoli Villako pea, sealt edasi maandus nahkkera võrgus. Tulemusega 0:3 kohtumine lõppes ja Vutid said tabelisse kolm punkti juurde.

Järgmine mäng toob Vutid kodusele Lootosparkile. 10.juulil kell 11 on vastaseks RL. FC Jõgeva Wolves/Oshee naiskond.