FC Lootos: 20-Valeri Dobrovolski, 26-Jürgen Juks(k), 2-Stefan-Ander Ploom, 5-Taavi Tobreluts(75`.31-Helander Vist), 29-Rasmus Mathias Mõttus(67`.11-Kevin-Keret Ojaste), 77-Tauri Kolk, 22-Robin Heinsoo(67`.19-Krister Põkk), 9-Oliver Jõgeva, 10-Erik Listmann, 21-Elon Holger Vaab(46`.12-Maik Kolats), 7-Priit Rahuelu.
varus: 11-Kevin-Keret Ojaste, 12-Maik Kolats, 19-Krister Põkk, 31-Heander Vist
treener: Avo Jakovits

FC Otepää: Koppel, Sonn(72`.Alev), Lehismets(k), Teemant, Ojaste, Lehismets, Kaldvee, Hansi, Alari Mark(62`.Risko Eit), Mark, Plado
varus: Alev, Eit
treener:

Meeskond alustas juulikuud kodumänguga. Seitsmenda vooru kohtumises oli vastaseks tabeliliider FC Otepää. Lootose poolelt jäid eemale viis põhikoosseisu mängijat. Vigastust ravivad Markus Villako, Tambet Toim ja Martin Adusoo. Töökohutsused ei võimaldanud mängida Andre Kukkel ja Remi Operil. Puudu olid ka Holger Jänes . Viimane punkt õnnestus karude käest teenida kuus aastat tagasi kui Lootospargis toimunud ohtumine lõppes 1:1 viigiga. Lootose värava autoriks oli Priit Rahuelu. Priit ei jätnud vastaseid väravaga kostitamata ka täna, kui 11.minutil kodumeeskonna juhtima viis. Edunumbrid ei püsinud viit minutitki ja 13.minutil Mats Plado viigistas. Poolaja lõpu eel viis Alari Mark külalised 2:1 eduseisus vaheajale.

Teise poolaja alguses Erik Listmann viigistas ja taas oli vastastel kiire vastuvärav võtta kui kolm minutit hiljem Alari Mark külaliste edunumbrid taastas. 62.minutil vastastelt vahetus: Alari Mark välja Risko Eit sisse. Oteppää poolt suurendab edunumbreid Raul Lehismets. 67.minutil kolmikvahetus kodumeeskonna poolt. Välja Mõttus, Vaab ja Heinsoo. Sisse Ojaste, Kolats ja Põkk. 72.teine vahetus Otepäält: Sonn välja, Alev sisse. 75.vahetus Lootosel: Tobreluts välja, Vist sisse. Mängu lõpp läks aga käest kui 90minuti värav Lehismetsalt ja kolmanda üleminuti omavärav Dobrovolskilt kirjutasid protokolli järjekordse 2:6 kaotuse.

Järgmine mäng ootab meeskonda 7.juulil kui kell 19 mängitakse võõrsil FC Vastseliinaga.