1:0   4`.Johanna Treier
2:0 11`.Laura Unt

Lootose Vutid: 1-Riina Rinne(vv), 6-Annika Aust (k), 7-Keit Musting, 9-Laura Unt, 10-Karoli Villako, 11-Janeli Laasik, 12-Maris Oja, 13-Merlin Niinemägi, 16-Johanna Treier, 20-Laura Rinne, 26-Liis Tarv, 53-Kärt Kaseorg. Treener: Indrek Käo.

Helios Tartu: .

Klubi rahvaliiga võistkond lõpetas alagrupimängud esmaspäevaõhtuse kohtumisega Tartu FC Heliose vastu. Juulikuus Tartus toimunud mängu võitsid vutid Johanna Treieri ja Karoli Villako kahest väravast 3:0. Johanna oli resultatiivne tänagi, viies vutid neljandal minutil juhtima, kui tõstis palli viielt meetrilt üle vasturutanud väravavahi. Seitse minutit hiljem oli seis 2:0. Laura Unt lõi kaugelt peale ja Lootospargi vilets valgus pettis Heliose väravavahi, kes palli näppude vahelt sisse pudistas. Momente skoorimiseks oli veel, aga Heliose väravavaht ja kaitseliin tegid oma tööd südamega ja hoidsid seisu muutumatuna kohtumise lõpuni.

Naiste rahvaliiga III alagrupi võitateks tulnud vutid kogusid lõpuks 25 punkti, saades 8 võidu kõrvale ühe viigi ja kaotuse. Võistkonna suurim väravakütt oli Johanna Treier 14 väravaga. Laura Unt lõi 5, Karoli Villako ja Annika Aust 3 väravat. Merlin Niinemägi 2, Karolin Krikunov ja Lisethe Lanno 1 värava.