FC Lootos: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k), 5-Sandra Haidak, 18-Kätlin Vassil, 17-Marianne Veberson, 14-Lisethe Lanno, 8-Ita Lillo, 23-Indra Liz Nemvalts, 7-Rebecca Kähr, 9-Karmen Piirimaa, 6-Kati-Karoli Silla,
varus: 4-Marianne Suur, 12-Keitlyn Metsmaa, 15-Keiju Planken,
Treener: Kaido Kukli

Suure-Jaani United:

Naiskonna duubli järelkasvuga mängud olid sellel hooajal viigis 1:1. Lootospargis saadi Kärt Hüdsi väravast võit. Suure-Jaanis jäädi vastastele esimese poolaja väravatest 0:2 alla. Liidripositsiooni hoidva Suure -Jaani alistamiseks oleks pidanud kõik õnnestuma. Lootos asuski avapoolajal Karmen Piirimaa väravast 1:0 juhtima. Vastased kasutasid ära allegrode keskvälja ebakindlust ja poolaja lõpu eel viigistasid.
Teisel poolajal olid selgelt paremad külaised ning vaid väravavaht Birgit Rammo tõrjed hoidsid tablool viiginumbreid. Siiski mitte kauaks. Mängitud oli kümme minutit kui trahvikastis ei saadud palli koristatud ja oma kaitsjast esmalt posti tabanud pall sealt ka üle väravajoone käis. Vastased lõid peagi veel ühe värava ning tunnise mängu järel võttis treener Kukli puhkama naiskonnas mängivad Karmen Piirimaa, Kärt Hüdsi ja Indra-Liz Nemvaltsi, kes laupäeval taas Meistriliigas mängiva peavad. Mängu tulid Keitlyn Metsmaa, Keiju Planken ja Marianne Suur ning mäng läks paremaks. Mitmel korral jõuti isegi külaliste trahvikasti, kuid pealelöökideni mitte. Tulemusega 1:3 tuli mängu lõppedes tunnistada Suure-Jaani paremust.

Treener Kaido Kukli “”.

Järgmine liigamäng ootab ees 17.oktoobril kui kell 17.00 mängitakse Nike Arenal Tallinna FC Floraga.