JK Tammeka:

FC Lootos: 1-Birgit Rammo(vv), 10-Kärt Hüdsi(k), 5-Sandra Haidak, 18-Kätlin Vassil, 17-Marianne Veberson, 6-Kati Karoli Silla, 8-Ita Lillo, 23-Indra Liz Nemvalts, 12-Keitlyn Metsmaa, 14-Lisethe Lanno, 9-Karmen Piirimaa
varus: 7-Rebecca Kähr, 15-Keiju Planken, 4-Marianne Suur
Treener: Kaido Kukli

Esimeses ringis, Sepa staadionil suudeti tartlannad alistada tulemusega 6:0. Kodusel Lootospargil oldi tartlannadest Indra-Liz Nemvaltsi ja Marianne Vebersoni väravatest üle vaid 2:0. Seekord seisis medalitele võitlevate allegrode teel raskem kohtumine, kuna tartlannad on hooaja jookksul arengus suure sammu edasi teinud.
Siiski eilastud sellest ennast segada ning mängu algusest oli kulunud vähem kui minut kui Kärt Hüdsi sai Karmen Piirimaalt hea söödu ja Lootose 1:0 juhtima viis. Kümme minutit hiljem oli seis tablool juba 0:2. Värav taas Hüdsilt, sööduandjaks Keitlyn Metsmaa. Mänguinitsiatiiv oli täielikult allerode käes ning pall püsis enamuse ajast vastaste poole. Hulgaliselt teeniti nurgalööke, kuid palli sellel poolajal rohkem väravasse ei saadud.
Teisel poolajal lisas kärt veel kaks väravat ning kohtumise viimase tabamuse sai enda nimele Indra-Liz Nemvalts. Nüüd siirdutakse väikesele pausile ja osa tüdrukutest tõmbavad selga koondisedressi, et esindada Eesti U17 koondist kuu lõpus Tallinnas toimuval valikturniiril.

Treener Kaido Kukli “”.

Järgmine liigamäng on alles oktoobris. 10.oktoobril kell 18 on Lootospargis vastaseks Suure-Jaani United.