Abikohtunikud: Richard Toom, Kevin Augla

SK10 Premium: 33-Angela Sööt(vv), 21-Veronika Anušova, 10-Diana Belolipetskaja(k), 13-Viktoria Guselnikova, 4-Liisa Mere, 66-Grete Ojala, 15-Anette-Mai Pirk-Birk, 8-Kärolin Raudsepp, 55-Renita Roopalu, 50-Samanta Uueda, 44-Beatrice Veski (88`. 7-Mariliis Limbak)
varus: 3-Olga Dmitrijeva, 25-Olesja Smirnova, 7-Mariliis Limbak

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 14-Lisethe Lanno, 5-Keidi Käis, 25-Getter Lepp, 6-Lisanne Tamm, 23-Indra-Liz Nemvalts (46`. 13-Sandra Vaher, 86`.12-Keitlyn Metsmaa), 20-Kristin KUkli, 7-Ave-Lii Laas(k), 9-Karmen Piirimaa (86`.8-Johanna Luik),
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 13-Sandra Vaher, Riina Rinne

Naiskond asus täna püüdma hooaja esimest võitu SK10 Premiumi üle. Eelnevad kaks mängu olid väljakult võiduga lahkunud tartlased, seekord oli kindel plaan seis ümber pöörata. Omavahelistes mängudes ei ole need kaks võistkonda kunagi viike tunnistanud. Ei tunnistanud tänagi. Vigastuse tõttu pidi mängust eemale jääma Kirta Talgre, haiguse tõttu Katariina Kinnunen. Puudujateks olid täna ka Kristel Kotkas, Astrid Erik ja Anette Laureen Linnuste.
Lootos alustas mängu ründavalt ning skoori avamiseks avanes n+1 võimalust. 36.minutil see lõpuks õnnestus, kui Kärt Hüdsi realiseeris Ave-Lii Laasilt saadud hea söödu ja tõstis selle üle vastu tulekuga eksinud väravavahi seisuks 0:1. Selle seisuga läksid võistkonnad poolajale.
Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega. Sarnaselt Eesti koondise mängule Soome vastu oli ka allegrode jaoks suureks probleemiks rünnakute lõpetamine. 67`.minutil juhtus see, mis tavaliselt jalgapllis juhtub, kui ise väravat ei löö. Renita Roopalu suutis nelja kaitsja tagant saata palli värava poole nii, et Karina Piirimaa ei suutnud ei löögile ega ka väljakul olevalt mättalt rikošeti saanud pallile reageerida ning tablool olidki numbrid 1:1. Kuid ainult minutiks. Kohe järgmisel vasturünnakul pani asjad lõplikult paika kapten Ave-Lii Laas, kes 20 meetrilt palli vastaste värava lati alla kõmmutas. See tabamus tõstis Ave-Lii naiskonna läbi aegade väravaküttide edetabelis kolmandat kohta hoidvast Raili Pärt`st (46 väravat) vaid ühe tabamuse kaugusele. Kahe esimeseni, kelleks on Signy Aarna (166) ja Sandra London (99), on veel pikk tee minna. SK ründas ja pommitas mängu lõpus kõvasti, kuid kaitseliin tegi head tööd ja seis 2:1 püsis tablool kuni mängu lõpuni. Tänase võiduga vähendas Lootos vahe viiendal-kuuendal kohal asetsevate Sk10 Premiumi ja JK Tammekaga kahe punkti peale.

Järgmine mäng, 18.vooru kohtumine, JK Tammekaga on seoses koondise mängudega edasi lükatud 10.oktoobrile.

enne mängu …

Kalev Kajak: Varsti hakkab hooaeg lõpule jõudma – mõned lahingud on veel jäänud. Hinnaalandust teha ei saa teha ning igas elemendis tuleb lõpuni võidelda.
Geili Rehkli: Mõlemad tiimid ootavad kolme punkti, oleme valmis maksimaalselt panustama, et need endale võita.