21.oktoober kell 19, Võru Barrus Arena

TU17 FC Lootos/FC Helios – FC Elva

0 : 1 (0:1)

Kohtunik: Ahti Lepp, abikohtunikud: Hanna Parv ja Ketlin Pindis
Ilm: +10C, paduvihm, tormituul

Värav:
0:1 85`.

FC Lootos/Helios: 1-Meribel Toim(vv), 3-Elina Kahar, 6-Glairika Toomemägi, 8- Milana Avdashova, 9-Lisette Must, 10-Isabel Huma, 11-Mariliis Must, 17-Luiisa Marleen Lepp, 19-Mairit Laanesaar(k), 28-Regina Kapp, 69-Mia-Anette Undrus
Treener: Indrek Käo

FC Elva: Käpa(vv), Suits(43`.Anete Vozijan), Sunts(89`.Remmel), Batakcioglu, Hunt, Pastarus(57`.Org), Kisand, Kalamees, Kukk(89`.Kask), Vozijan, Levin
varus: Anete Vozijan, Grete Kask, Lenna Org, Janelle Remmel, Agnes Eek
Treener: Denis Samoilov

Tüdrukute U17 võistkond alustas viimase ringi mängudega. Võrus, Barrus Arenal, mängitud mängus võõrustati FC Elva eakaaslasi. Hullude ilmaolude kiuste toimunud mängu avapoolaeg lõppes väravateta. Vastased olid hädas ühendvõistkonna kaitseformatsiooni lahtimuukimisel ja vaid kolmel korral tuli väravavht Meribel Toimil mängu sekkuda tõsisemalt. Erilist ohtu ei suudetud tekitada ka vastaste väravale. Ainsaks märkimisväärseks sündmuseks oli staadionile tekkinud laser, mille omanikku siiski tuvastada ei suudetud.

Teist poolaega mängiti samades ilmastikuoludes, kuid järjest enam hakkas maksvusele pääsema vastaste pikem pink ja parem kokkumäng. Poolaja keskel tekkisid koduvõistkonna värava all üha ohtlikumad momendid ja Meirbel Toimil tuli mitmel korral värava päästmiseks teha tõrjeid. Omad võimalused tekkisid ka võõrustajatel kui löögile pääsesid Lisette Must, Regina Kapp, Mia-Anette Undrus ja Isabel Huma. Vastased suutsid koduvõistkonna suruda järjest sügavamale trahvikasti ja nii tekkis rohkem ruumi kauglöökideks, millest üks, 85.minuti tee ka väravasse leidis. Minimaalse tulemusega raske ja võitluslik mäng ka lõppes. Viis vooru enne hooaja lõppu asub võistkond 10 kohal.

Järgmine mäng ootab tüdrukuid 28.oktoobril. Siis mängitakse Kohtla-Järvel sealse RaDinaga, kellel punktiarve veel avamata.

 

Lisa kommentaar