Klubi U16 poiste võistkond osales Kehra Spordihoones toimunud saalijalgpalli finaalturniiril. Turniirilie jõudnud kuus võistkonda mängisid kõik omavahel ühe ringi, mille järel moodustus lõplik paremusjärjestus. Lootos alustas hästi, mängides avakohtumises väravateta viiki hilsema võitja, FC Rakvere Unitediga. Seejärel võideti üheväravaliste paremustega Põltsamaa Sport ja Paide Linnameeskond II. Kaks viimast mängu ebaõnnestusid. Esmalt kaotati 0:2 Tääksile, mis kustutas lootused üldvõidule.  Turniiri viimases mängus tuli tunnistada 4:1 Jõhvi Phoenixi üleolekut, kellega lõpuks koguti samapalju punkte 7. Omavaheline mäng andis kõrgema koha Phoenixile, Lootosele viies koht. Kuuendaks jäi Paide Linnameeskond II.

Treener Avo Jakovits kiitis poisse, aga ahetses, et võistkonna koosseis liiga õhukeseks jäi. “Turniir oli väga kõrge tasemega ja mängud väga kiired ja intensiivsed. Turniirialustasime hästi, aga seejärel väsisime. Ei suutnud kohaneda ka meie jaoks harjumatult jõulise mängustiiliga, mis mitmele mängijale traumd tekitas. Kokkuvõttes siiski hea kogemus ja oma rolli – hooaja eelse ettevalmistuse – täitis see hästi”.

Võistkond osales koosseisus: Kristofer Mandel (vv), Tim-Samuel Hõbemägi, Adelhein Kikas, Karel Mattias Kösler,  Kerdo Roodes(k), Hendrik Tuul, Virmo Vigel. Treener Avo Jakovits.

Turniiri tulemused leiab Turniir.ee kodulehelt

 

 

Lisa kommentaar