FC Lootos: 1-Markus Villako, 22-Robin Marten Toomemägi, 12-Maik Kolats, 29-Rasmus Mathias Mõttus, 26-Johannes Luik, 14-Indrek Nemvalts, 2-Robin Heinsoo, 8-Stefan Ander Ploom, 4-Kevin Keret Ojaste, 15-Kevin Tühis, 5-Ekke Lõbu

varus: 9-Marvin Laine, 7-Marjon Laine, 16-Siim Lepp
Treener: Rauno Puusepp

FC Flora: 1-Kaspar Padar, 17-Karl-Juhan Käosaar, 13-Karl Richard Esvald, 8-Sander Talisoo, 3-Aleksander Tamming, 22-Juhan Jakob Kalberg, 11-Robert Põhi, 33-Tomm Jan Randaru, 25-Paul Lui Randaru, 9-Marcos Lehtsalu, 42-Markus Madi

varus: 12-Romet Tristan Tamm, 34-Karl Magnus, 21-Jaagup Esta, 2-August Marius Kukk
Treener: Taavi Trasberg

Klubi U15 poiste võistkond pidas laupäeval oma esimese mängu peale suvepuhkust kui Lootospargis võõrustati FC Flora eakaaslasi. Päev varem Tilsi staadionil Lootosspringi turniiri mänginud meeskond on saanud endale uue treeneri. Klubi juhatus otsustas haigestunud Margus Nemvaltsi asemel peatreeneri ülesanded anda seni abitreeneri rolli täitnud Rauno Puuseppa kätte.  Muudatus paistis kohe silma ka platsil. Võistkond oli mänguks hästi häälestunud ja täis võitluslikkust. Nimeka vastase ees aukartust ei tuntud ja mängu alustati aktiivselt. Pealelöökideni jõudsid nii Kevin Tühis, Kevin Keret Ojaste kui Robin Heinsoo. Viimase poolt väravavahist üle tõstetud palli suutsid vastased klaarida sisuliselt värava joonelt. Lootose puuri hoidis puhtana päev varem Lootosspringil parima väravavahi auhinna teeninud Markus Villako. Poolaja lõpu eel suutsid vastased ühest kontrarünnakust siiski pealelöögini jõuda, kuid Lootose kaitse klaaris olukorra. Kahjuks täpselt floraka jalale, kes palli kõrge kaarega lati alla saatis ja oma meeskonna 1:0 eduseisu vaheajale viis.

Teine poolaeg jätkus sarnaselt esimesele, kuid Lootos oli veelgi aktiivsem ja väga motiveeritud väravat lööma. Värav tuligi, kui Robin Heinsoo 38. minutil vasakul äärel palli sai ja selle Lepatriinu poolse värava võrku lükkas. 1:1 seisuga kohtumine ka lõppes.

Järgmine mäng ootab poisse 12.augustil kui sõidetakse Jõhvi, mängima kohaliku Lokomotiiviga.